14 NIEDZIELA ZWYKŁA - 07.07.2024

Niedziela 07.07 – 14 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:30

+ Bartłomiej Mielczarek (2 rocz. śm)

Ł

12:00

+ Stanisława Sawoniuk (10 rocz. śm)

Ł

18:00

++ Anna, Tadeusz Malanowscy

Poniedziałek 08.07 – Św. Jana z Dukli, prezbitera

Ł

  7:00

+ Wiktor Sieradzki (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 09.07 – 14 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli św. Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Środa 10.07 – 14 tygodnia zwykłego

NC

18:00

++ Helena, Roman Pinkowscy

Czwartek 11.07 – Św. Benedykta, opata, patrona Europy

Ł

18:00

+ Eugeniusz Malarczyk (od brata Mariana z rodziną)

Piątek 12.07 – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Ł

18:00

+ Arleta Krajewska (od koleżanek i kolegów z bazaru)

Sobota 13.07 – Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Ł

18:00

+ Kazimierz Worsztynowicz (rocz. śm)

Niedziela 14.07 – 15 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

++ Krystyna, Helena, Feliks Pawlak

NC

10:30

+ Jacek Grochowski

Ł

12:00

++ Jadwiga, Tadeusz Jancy i zm. z rodziny Jancy i Mielczarek

Ł

18:00

+ Krystyna Młotkiewicz (4 rocz. śm)

13 NIEDZIELA ZWYKŁA - 30.06.2024

Niedziela 30.06 13 Niedziela zwykła

Ł

 8:00

+ Stefania Fik (17 rocz. śm)

NC

10:00

++ Józefa, Józef, Czesław, Zdzisław Nowiccy

Ł

12:00

+ Mirosław Smużniak (12 rocz. śm)

Ł

18:00

+ Stanisław Kloc (od uczestników pogrzebu)

Poniedziałek 01.07 13 tygodnia zwykłego

Ł

 7:00

+ ks. Andrzej Szkudlarek

Wtorek 02.07 13 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Eugeniusz Malarczyk (od chrześniaka Mirka z rodziną)

Środa 03.07 Św. Tomasza Apostoła

NC

18:00

+ Janusz Zamorski (3 rocz. śm)

Czwartek 04.07 13 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

++ Anna, Renata, Michał Łepuch (rocz. śm)

Piątek 05.07 13 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Anna Osetek (4 rocz. śm)

Sobota 06.07 Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

Ł

18:00

Dziękczynna za dar powrotu do zdrowia Marii

Niedziela 07.07 14 Niedziela zwykła

Ł

 8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:30

+ Bartłomiej Mielczarek (2 rocz. śm)

Ł

12:00

+ Stanisława Sawoniuk (10 rocz. śm)

Ł

18:00

++ Anna, Tadeusz Malanowscy

12 NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.06.2024

Niedziela 23.06 12 Niedziela zwykła

Ł

 8:00

+ Jan Zarzycki (z okazji Dnia Ojca)

NC

10:00

+ Bogdan Adamkiewicz, + Jan Oblizajek, + Jan Adamkiewicz (z okazji Dnia Ojca)

Ł

12:00

+ Władysław Zarycki (2 rocz. śm), zm. rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące

Ł

18:00

+ Kazimierz Kondracki

Poniedziałek 24.06 Narodzenie Św. Jana Chrzciciela

Ł

 7:00

+ Zdzisław Grabowski (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 25.06 12 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Eugeniusz Malarczyk (od siostry Pelagii)

Środa 26.06 12 tygodnia zwykłego

NC

18:00

+ Jan Żukowski (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 27.06 12 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Halina Hudyma, ++ Zenon, Teresa Garbacz, ++ Jan, Helena Rogowicz

Piątek 28.06 Św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Ł

18:00

+ Helena Białowąs (od uczestników pogrzebu)

Sobota 29.06 Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Ł

18:00

+ Tadeusz Fostacz (od uczestników pogrzebu)

Niedziela 30.06 13 Niedziela zwykła

Ł

 8:00

+ Stefania Fik (17 rocz. śm)

NC

10:00

++ Józefa, Józef, Czesław, Zdzisław Nowiccy

Ł

12:00

+ Mirosław Smużniak (12 rocz. śm)

Ł

18:00

+ Stanisław Kloc (od uczestników pogrzebu)

11 NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.06.2024

Niedziela 16.06 11 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

++ Aniela, Michał Borzym

NC

10:00

++ Czesława, Kazimierz Kondraccy

Ł

12:00

++ Krystyna, Józef Krykwińscy

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo dla Juliana Sobolewskiego i Gabriela Szklarza z okazji urodzin

Poniedziałek 17.06 – Św. Brata Alberta Chmielowskiego

Ł

  7:00

+ ks. Ryszard Fido

Wtorek 18.06 – Najświętszej Maryi Panny z Rokitna, głównej patronki diecezji

Ł

18:00

+ Eugeniusz Malarczyk (od bratanka Ryszarda z rodziną z Zawady)

Środa 19.06 11 tygodnia zwykłego

NC

  9:00

Msza na zakończenie Roku Szkolnego

NC

18:00

++ Antoni, Zdzisława i zm. rodzice

Czwartek 20.06 – 11 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

W intencji Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, ich rodzin, zmarłych stowarzyszonych i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Piątek 21.06 Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

Ł

  9:00

Msza na zakończenie Roku Szkolnego

Ł

18:00

+ Jan Dorsz (5 rocz. śm) i zm. z rodziny

Sobota 22.06 – 11 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo dla rodziny Jasińskich, Juszczyszyn, Syzdek, Dorsz i o nawrócenia w rodzinie

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla uczestników pielgrzymki do sanktuarium w Licheniu

Niedziela 23.06 – 12 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Jan Zarzycki (z okazji Dnia Ojca)

NC

10:00

+ Bogdan Adamkiewicz, + Jan Oblizajek, + Jan Adamkiewicz (z okazji Dnia Ojca)

Ł

12:00

+ Władysław Zarycki (2 rocz. śm), zm. rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące

Ł

18:00

+ Kazimierz Kondracki

10 NIEDZIELA ZWYKŁA - 09.06.2024

Niedziela 09.06 10 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnucząt: Nikoli, Oskara i Eryka

NC

10:00

+ Józef Pokrywiecki

Ł

12:00

++ Stefania, Andrzej Fik

Ł

18:00

++ Krystyna, Józef Krykwińscy

 Poniedziałek 10.06 – 10 tygodnia zwykłego

Ł

  7:00

+ Krzysztof Piasecki (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 11.06 – Św. Barnaby, Apostoła

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli św. Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Środa 12.06 10 tygodnia zwykłego

NC

18:00

+ Tadeusz Kowalski (rocz. śm)

Czwartek 13.06 – Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

Ł

18:00

+ Eugeniusz Malarczyk (od bratanicy Justyny z rodziną z Zawady)

Piątek 14.06 Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

Ł

18:00

+ Renata Papis (od uczestników pogrzebu)

Sobota 15.06 10 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

++ Maria, Feliks Pinkowscy, ++ Karolina, Waldemar Polańscy, ++ Danuta, Izabela

Niedziela 16.06 – 11 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

++ Aniela, Michał Borzym

NC

10:00

++ Czesława, Kazimierz Kondraccy

Ł

12:00

++ Krystyna, Józef Krykwińscy

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo dla Juliana Sobilewskiego i Gabriela Szklarza z okazji urodzin

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Gościmy:

Odwiedza nas 9  gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666

© 2024 Parafia pw. św. Barbary w Łęknicy