1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 26.02.2023

Niedziela 26.02 – 1 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

++ Mieczysław, Marianna, Bartłomiej Mielczarek

NC

10:00

++ Stanisław, Mirosław, Stanisława, Adam Kowalscy

Ł

12:00

+ Mirosław Smużniak

Ł

17:00

++ Władysław, Anna Zaryccy i zm. z rodziny

Poniedziałek 27.02 – 1 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

  7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 28.02 – 1 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Anna Fischer (od uczestników pogrzebu)

Środa 01.03 – 1 tygodnia Wielkiego Postu

NC

17:00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Mirosława i Klaudii z okazji urodzin (od Babci i Prababci Genowefy)

Czwartek 02.03 – 1 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Maria Osek (15 rocz. śm)

Piątek 03.03 – 1 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

++ Krzysztof, Helena Burba, ++ Józef, Zofia Orkisz i za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 04.03 – Św. Kazimierza, królewicza

Ł

17:00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Karoliny, Klaudii i Konrada z okazji imienin

Niedziela 05.03 – 2 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Kazimierz Kozłowski

Ł

12:00

+ Teresa Kasperska (13 rocz. śm), + Rodzice: ++ Helena, Józef Hofman, ++ Katarzyna, Józef Kasperscy

Ł

17:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza

VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.02.2023

Niedziela 19.02 – VII Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Władysław Buganik (rocz. śm)

NC

10:00

+ Ludwik Kowalski (19 rocz. śm), ++ Jadwiga, Radosław i zm. z rodziny

Ł

12:00

++ Jadwiga, Władysław Borek i zm. z rodziny

Ł

17:00

+ Sebastian Chojnacki (od kolegów i koleżanek z pracy)

Poniedziałek 20.02 – dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Sebastian Chojnacki (od Wspólnoty Krwi Chrystusa)

Wtorek 21.02 – dzień powszedni

Ł

17:00

+ Sebastian Chojnacki

Środa 22.02 – Środa Popielcowa

Ł

  8:00

+ Józef Piasecki (2 rocz. śm), ++ Maria, Jan, Gerard

NC

16:30

++ Stefania, Andrzej Fik

Ł

18:00

+ Sebastian Chojnacki (od Róży Żywego Różańca)

Czwartek 23.02 – Czwartek po Popielcu

Ł

17:00

+ Sebastian Chojnacki (od Wspólnoty Krwi Chrystusa)

Piątek 24.02 – Piątek po Popielcu

Ł

17:00

W intencjach zanoszonych do Matki Bożej przed Jej wizerunkiem

Sobota 25.02 – Sobota po Popielcu

Ł

17:00

+ Mirosław Pawlak (4 rocz. śm)

Niedziela 26.02 – 1 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

++ Mieczysław, Marianna, Bartłomiej Mielczarek

NC

10:00

++ Stanisław, Mirosław, Stanisława, Adam Kowalscy

Ł

12:00

+ Mirosław Smużniak

Ł

17:00

++ Władysław, Anna Zaryccy i zm. z rodziny

VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 12.02.2023

Niedziela 12.02 – VI Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Tadeusz Pałka (od rodziny Metyków i Rybarczyków)

NC

10:00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Genowefy z okazji 96 urodzin

Ł

12:00

+ Henryk Szałęga i zm. z rodziny

Ł

17:00

+ Anna Zarycka (41 rocz. śm) i zm. z rodziny

Poniedziałek 13.02 – dzień powszedni

Ł

  7:00

+ ks. kan Józef Dratwa (od Wspólnoty Krwi Chrystusa)

Wtorek 14.02 – Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa

Ł

17:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli św. Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Środa 15.02 – dzień powszedni

NC

17:00

+ Sebastian Chojnacki

Czwartek 16.02 – dzień powszedni

Ł

17:00

W intencjach Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, ich rodzin, zmarłych stowarzyszonych i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Piątek 17.02 – dzień powszedni

Ł

17:00

+ Sebastian Chojnacki (od uczestników pogrzebu)

Sobota 18.02 – dzień powszedni

Ł

17:00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Heleny z okazji 73 urodzin

Niedziela 19.02 – VI Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Władysław Buganik (rocz. śm)

NC

10:00

+ Ludwik Kowalski (19 rocz. śm), ++ Jadwiga, Radosław i zm. z rodziny

Ł

12:00

++ Jadwiga, Władysław Borek i zm. z rodziny

Ł

17:00

+ Sebastian Chojnacki (od kolegów i koleżanek z pracy)

 

V NIEDZIELA ZWYKŁA - 05.02.2023

Niedziela 05.02 – V Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

++ Antoni, Zdzisława Zator i zm. z rodziny Zator i Bielikowskich

Ł

12:00

+ Anna Kwiatkowska (15 rocz. śm)

Ł

17:00

O Boże błogosławieństwo dla rodziny w Nowym Roku

Poniedziałek 06.02 – Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Ł

  7:00

+ Romuald

Wtorek 07.02 – dzień powszedni

Ł

17:00

+ ks. kan Józef Dratwa (za dar posługi w parafii)

Środa 08.02 – dzień powszedni

NC

17:00

 

Czwartek 09.02 – dzień powszedni

Ł

18:00

++ Anna, Tadeusz Malanowscy i zm. z rodziny

Piątek 10.02 – Św. Scholastyki, dziewicy

Ł

17:00

 

Sobota 11.02 – dzień powszedni

Ł

12:00

W intencji chorych w parafii

Ł

17:00

+ Władysław Szczepaniak (7 rocz. śm) i zm. z rodziny Szczepaniak

Niedziela 12.02 – VI Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Tadeusz Pałka (od rodziny Metyków i Rybarczyków)

NC

10:00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Genowefy z okazji 96 rocz. urodzin

Ł

12:00

+ Henryk Szałęga i zm. z rodziny

Ł

17:00

+ Anna Zarycka (41 rocz. śm) i zm. z rodziny

 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.01.2023

Niedziela 29.01 – IV Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Rodzice: ++ Stanisława, Leon Pałka, + Bracia: + Władysław, Tadeusz

NC

10:00

+ Krystyna Smoleń (1 rocz. śm)

Ł

12:00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny z okazji 70 urodzin

Ł

17:00

+ Weronika Stachura

Poniedziałek 30.01 – dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Władysław Zarycki

Wtorek 31.01 – Św. Jana Bosko, prezbitera

Ł

17:00

+ Władysław Zarycki

Środa 01.02 – dzień powszedni

NC

17:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Fryderyka z okazji 18 rocz. urodzin

Czwartek 02.02 – Ofiarowanie Pańskie

NC

16:30

+ Marianna Bartoszewska

Ł

18:00

Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Piątek 03.02 – dzień powszedni

Ł

17:00

+ Maria Mścisz (2 rocz. śm)

Sobota 04.02 – dzień powszedni

Ł

17:00

++ Władysław, Bronisława Staszel i zm. z rodziny

Niedziela 05.02 – V Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

++ Antoni, Zdzisława Zator i zm. z rodziny Zator i Bielikowskich

Ł

12:00

+ Anna Kwiatkowska (15 rocz. śm)

Ł

17:00

O Boże błogosławieństwo dla rodziny w Nowym Roku

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Gościmy:

Odwiedza nas 158  gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666

© 2024 Parafia pw. św. Barbary w Łęknicy