NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PASŃKIEJ - 02.04.2023

Niedziela 02.04 – Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Ryszard Franaszek (13 rocz. śm) i zm. z rodziny

Ł

12:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo z okazji urodzin dla Mamy Krystyny (od dzieci z wnukami)

Poniedziałek 03.04 – Wielki Poniedziałek

Ł

  7:00

++ Marcin, Stanisława, Anna, Józef, Maria i zm. z rodziny

Wtorek 04.04 – Wielki Wtorek

Ł

18:00

+ Andrzej Pazdyka (26 rocz. śm) i zm. z rodziny Pazdyków, Sędzikowskich, Warteckich, Mackiewiczów

Środa 05.04 – Wielka Środa

NC

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 06.04 – Wielki Czwartek

NC

18:00

+ Zbigniew Kowalski (15 rocz. śm), + Tadeusz Kowalski (5 rocz. śm), ++ Amalia, Józef Labuda

Ł

20:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek i zm. z rodziny

Piątek 07.04 – Wielki Piątek

NC

18:00

----------------------------------------------------------------------

Ł

20:00

----------------------------------------------------------------------

Sobota 08.04 – Wielka Sobota

NC

18:00

+ Jerzy Marszycki i zm. z rodziny Jancy i Marszyckich

Ł

20:00

++ Genowefa, Stanisław, Tadeusz Zowczak (w rocz. śm)

Niedziela 09.04 – Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

Ł

  6:00

Za Parafian

NC

  9:00

++ Józefa, Józef, Czesław, Zdzisław Nowiccy

Ł

12:00

+ Jan Zarzycki i zm. z rodziny: ++ Piotr, Józef, Konstancja

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 26.03.2023

Niedziela 26.03 – 5 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

++ Józef, Aniela Przyślak, ++ Jan, Agnieszka Łacny, ++ Helena, Wiesław Bachor

NC

10:00

+ Leszek Wesołowski (1 rocz. śm)

Ł

12:00

+ Stanisław Surajewski (19 rocz. śm) i zm. z rodziny

Ł

18:00

++ Małgorzata, Czesław Jewasińscy

Poniedziałek 27.03 – 5 tygodnia Wielkiego Postu

NC

16:30

+ Sebastian Chojnacki (od Zastępu Świętego Michała Archanioła)

Ł

18:00

+ Czesława Olech (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 28.03 – 5 tygodnia Wielkiego Postu

NC

16:30

+ Jan Jackowski i zm. z rodziny

Ł

18:00

+ ks. Józef Dratwa

Środa 29.03 – 5 tygodnia Wielkiego Postu

NC

  9:00

++ z rodziny Przedańskich: ++ Janusz, Leokadia, Zenon, Adam, Jerzy, Daniel

Ł

10:30

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek i zm. z rodziny

NC

16:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Ł

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od Elżbiety Kurczoba z rodziną)

Czwartek 30.03 – 5 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

18:00

+ Antoni Dwornicki i zm. z rodziny Dwornickich

Piątek 31.03 – 5 tygodnia Wielkiego Postu

NC

16:30

Za Parafian

Sobota 01.04 – 5 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

18:00

+ Bolesław Wakuła

Niedziela 02.04 – Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Ryszard Franaszek (13 rocz. śm) i zm. z rodziny

Ł

12:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo z okazji urodzin dla Mamy Krystyny (od dzieci z wnukami)

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 19.03.2023

Niedziela 19.03 – 4 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

++ z rodziny Pałubskich

NC

10:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla ks. Józefa Popiela

Ł

12:00

+ Rodzice: ++ Apolonia, Zdzisław Koczenasz i zm. z rodziny

Ł

17:00

+ Maria Kuziemska (17 rocz. śm)

Poniedziałek 20.03 – Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

Ł

  7:00

+ Teresa Machinka

Wtorek 21.03 – 4 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

++ Jarosław, Stefania, Zdzisław Koczenasz (w rocz. śm)

Środa 22.03 – 4 tygodnia Wielkiego Postu

NC

17:00

+ Maria Chojnacka (kolejna rocz. śm)

Czwartek 23.03 – 4 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Maria Kloc (od uczestników pogrzebu)

Piątek 24.03 – 4 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

++ Anna, Władysław Zaryccy i zm. z rodziny Zaryckich, Kasperek, Staszel

Sobota 25.03 – Zwiastowanie Pańskie

Ł

  8:00

+ + Petronela, Elżbieta Pokrywieckie

NC

16:30

+ Jan Antczak (od uczestników pogrzebu)

Ł

18:00

+ Edward Kopytek (1 rocz. śm), ++ Elżbieta, Edwin Kamińscy

Niedziela 26.03 – 5 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

++ Józef, Aniela Przyślak, ++ Jan, Agnieszka Łacny, ++ Helena, Wiesław Bachor

NC

10:00

+ Leszek Wesołowski (1 rocz. śm)

Ł

12:00

+ Stanisław Surajewski (19 rocz. śm) i zm. z rodziny

Ł

18:00

++ Małgorzata, Czesław Jewasińscy

 

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 12.03.2023

Niedziela 12.03 – 3 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

++ Barbara, Edward, Piotr Brandt

NC

10:00

+ Jacek Grochowski (2 rocz. śm)

Ł

12:00

++ z rodziny Kwasigroch: ++ Julianna, Maria, Ludwik

Ł

17:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

Poniedziałek 13.03 – 3 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

  7:00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Adriana i braci

Wtorek 14.03 – 3 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli św. Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Środa 15.03 – 3 tygodnia Wielkiego Postu

NC

17:00

++ z rodziny Szymczak: ++ Jakub, Józefa, Teresa, Elżbieta, Lucyna, Władysława, Bolesław, Andrzej, Józef, Ignacy, Ryszard

Czwartek 16.03 – 3 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

W intencjach Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, ich rodzin, zmarłych stowarzyszonych i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Piątek 17.03 – 3 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Ryszard Klimczak (od Izabeli i Dawida Syzdek)

Sobota 18.03 – 3 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Aniela Koszyk, + Anna Olech

Niedziela 19.03 – 4 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

++ z rodziny Pałubskich

NC

10:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla ks. Józefa Popiela

Ł

12:00

+ Rodzice: ++ Apolonia, Zdzisław Koczenasz i zm. z rodziny

Ł

17:00

+ Maria Kuziemska (17 rocz. śm)

 

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 05.03.2023

Niedziela 05.03 –2 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Kazimierz Kozłowski

Ł

12:00

+ Teresa Kasperska (13 rocz. śm), + Rodzice: ++ Helena, Józef Hofman, ++ Katarzyna, Józef Kasperscy

Ł

17:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza

Poniedziałek 06.03 – 2 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

  7:00

+ Maria (18 rocz. śm) i zm. z rodziny

Wtorek 07.03 – 2 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Ryszard Klimczak (od Izabeli i Dawida Syzdek)

Środa 08.03 – 2 tygodnia Wielkiego Postu

NC

17:00

+ Janusz Zamorski (2 rocz. śm)

Czwartek 09.03 – 2 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Grzegorz Piechocki

Piątek 10.03 – 2 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Anna Fischer (od Anny i Piotra Pająk)

Sobota 11.03 – 2 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

++ Rodzice i Rodzeństwo z obu stron, + Kazimierz, + ks. Mirosław

Niedziela 12.03 – 3 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

++ Barbara, Edward, Piotr Brandt

NC

10:00

+ Jacek Grochowski (2 rocz. śm)

Ł

12:00

++ z rodziny Kwasigroch: ++ Julianna, Maria, Ludwik

Ł

17:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Gościmy:

Odwiedza nas 127  gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666

© 2024 Parafia pw. św. Barbary w Łęknicy