V NIEDZIELA ZWYKŁA - 05.02.2023

Niedziela 05.02 – V Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

++ Antoni, Zdzisława Zator i zm. z rodziny Zator i Bielikowskich

Ł

12:00

+ Anna Kwiatkowska (15 rocz. śm)

Ł

17:00

O Boże błogosławieństwo dla rodziny w Nowym Roku

Poniedziałek 06.02 – Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Ł

  7:00

+ Romuald

Wtorek 07.02 – dzień powszedni

Ł

17:00

+ ks. kan Józef Dratwa (za dar posługi w parafii)

Środa 08.02 – dzień powszedni

NC

17:00

 

Czwartek 09.02 – dzień powszedni

Ł

18:00

++ Anna, Tadeusz Malanowscy i zm. z rodziny

Piątek 10.02 – Św. Scholastyki, dziewicy

Ł

17:00

 

Sobota 11.02 – dzień powszedni

Ł

12:00

W intencji chorych w parafii

Ł

17:00

+ Władysław Szczepaniak (7 rocz. śm) i zm. z rodziny Szczepaniak

Niedziela 12.02 – VI Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Tadeusz Pałka (od rodziny Metyków i Rybarczyków)

NC

10:00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Genowefy z okazji 96 rocz. urodzin

Ł

12:00

+ Henryk Szałęga i zm. z rodziny

Ł

17:00

+ Anna Zarycka (41 rocz. śm) i zm. z rodziny

 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.01.2023

Niedziela 29.01 – IV Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Rodzice: ++ Stanisława, Leon Pałka, + Bracia: + Władysław, Tadeusz

NC

10:00

+ Krystyna Smoleń (1 rocz. śm)

Ł

12:00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny z okazji 70 urodzin

Ł

17:00

+ Weronika Stachura

Poniedziałek 30.01 – dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Władysław Zarycki

Wtorek 31.01 – Św. Jana Bosko, prezbitera

Ł

17:00

+ Władysław Zarycki

Środa 01.02 – dzień powszedni

NC

17:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Fryderyka z okazji 18 rocz. urodzin

Czwartek 02.02 – Ofiarowanie Pańskie

NC

16:30

+ Marianna Bartoszewska

Ł

18:00

Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Piątek 03.02 – dzień powszedni

Ł

17:00

+ Maria Mścisz (2 rocz. śm)

Sobota 04.02 – dzień powszedni

Ł

17:00

++ Władysław, Bronisława Staszel i zm. z rodziny

Niedziela 05.02 – V Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

++ Antoni, Zdzisława Zator i zm. z rodziny Zator i Bielikowskich

Ł

12:00

+ Anna Kwiatkowska (15 rocz. śm)

Ł

17:00

O Boże błogosławieństwo dla rodziny w Nowym Roku

III NIEDZIELA ZWYKŁA - 22.01.2023

Niedziela 22.01 – III Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Władysław Pająk (9 rocz. śm)

NC

10:00

+ Halina, Władysław Pachulscy, + ks. Józef Kruk

Ł

12:00

+ Stanisława Sielska (5 rocz. śm)

Ł

17:00

+ Władysław Zarycki

Poniedziałek 23.01 – dzień powszedni

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Wtorek 24.01 – Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Środa 25.01 – Nawrócenie Św. Pawła Apostoła

NC

15:00

+ Władysław Zarycki

Czwartek 26.01 – Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Piątek 27.01 – dzień powszedni

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Sobota 28.01 – Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

Ł

17:00

+ Jan Bieniasz

Niedziela 29.01 – IV Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Rodzice: ++ Stanisława, Leon Pałka, + Brat: + Władysław

NC

10:00

+ Krystyna Smoleń (1 rocz. śm)

Ł

12:00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny z okazji 70 urodzin

Ł

17:00

+ Weronika Stachura

II NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.01.2023

Niedziela 15.01 – II Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Rodzice: ++ Marianna, Marian, + Brat Józef z rodziny Frątczak

NC

10:00

+ Stanisław Nowicki (5 rocz. śm) i zm. z rodziny Nowickich

Ł

12:00

+ Adela, Tadeusz, Zbigniew Batorscy

Ł

17:00

+ Ludwik Szuba (1 rocz. śm)

Poniedziałek 16.01 – dzień powszedni

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Wtorek 17.01 – Św. Antoniego, opata

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Środa 18.01 – dzień powszedni

NC

15:00

+ Władysław Zarycki

Czwartek 19.01 – Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Ł

15:00

O Boże błogosławieństwo dla Wspólnoty Krwi Chrystusa i w intencjach zanoszonych przez wspólnotę

Piątek 20.01 – dzień powszedni

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Sobota 21.01 – Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

Ł

17:00

+ Władysław Zarycki

Niedziela 22.01 – III Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Władysław Pająk (9 rocz. śm)

NC

10:00

+ Halina, Władysław Pachulscy, + ks. Józef Kruk

Ł

12:00

+ Stanisława Sielska (5 rocz. śm)

Ł

17:00

+ Władysław Zarycki

 

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 08.01.2023

 

Niedziela 08.01 – Chrzest Pański

Ł

  8:00

+ Tadeusz Pałka (od uczestników pogrzebu)

NC

10:00

+ Krzysztof Wojciechowski (9 rocz. śm)

Ł

12:00

+ Czesława Kondracka (3 rocz. śm)

Ł

17:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek i zm. z rodziny

Poniedziałek 09.01 – dzień powszedni

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Wtorek 10.01 – dzień powszedni

Ł

15:00

+ ks. prałat Józef Kruk

Środa 11.01 – dzień powszedni

NC

15:00

+ Władysław Zarycki

Czwartek 12.01 – dzień powszedni

Ł

15:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli św. Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Piątek 13.01 – dzień powszedni

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Sobota 14.01 – dzień powszedni

Ł

17:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek i zm. z rodziny

Niedziela 15.01 – 2 Niedziela Zwykła

Ł

  8:00

+ Rodzice: ++ Marianna, Marian, + Brat Józef z rodziny Frątczak

NC

10:00

+ Stanisław Nowicki (5 rocz. śm) i zm. z rodziny Nowickich

Ł

12:00

+ Adela, Tadeusz, Zbigniew Batorscy

Ł

17:00

+ Ludwik Szuba (1 rocz. śm)

 

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Gościmy:

Odwiedza nas 14  gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666

© 2024 Parafia pw. św. Barbary w Łęknicy