20 NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.08.2023

Niedziela 20.08 – 20 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ewy i Zygmunta z okazji 45 rocz. ślubu

NC

10:30

+ Jerzy Sygit (14 rocz. śm)

Ł

12:00

++ Władysław, Anna Zaryccy i zm. z rodziny Zaryckich, Miśkowiec, Kasperek

Ł

18:00

+ Anna Przelaskowska (od Mamy i Czesława)

Poniedziałek 21.08 – Św. Piusa X, papieża

Ł

  7:00

+ Ks. Mieczysław Dereń

Wtorek 22.08 – Najświętszej Maryi Panny, Królowej

Ł

18:00

+ Teresa Śmiech (od siostry Jasi z rodziną)

Środa 23.08 – 20 tygodnia zwykłego

NC

18:00

O nawrócenie brata Krystiana

Czwartek 24.08 – Św. Bartłomieja, Apostoła

Ł

18:00

+ Bartłomiej Mielczarek

Piątek 25.08 – 20 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Teresa Śmiech (od Beaty z rodziną)

Sobota 26.08 – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Ł

18:00

+ Weronika Stachura (rocz. śm) i zm. z rodziny

Niedziela 27.08 – 21 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

++ Leokadia, Marian Klepuszewscy, + Krystyna Bujno

NC

10:30

+ Andrzej Fik (8 rocz. śm)

Ł

12:00

W intencjach Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski

Ł

18:00

+ Edward Rutkowski (6 rocz. śm)

19 NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.08.2023

Niedziela 13.08 – 19 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Anna Przelaskowska (od rodziny Krykwińskich)

NC

10:30

+ Stanisław Grochowski (2 rocz. śm)

Ł

12:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

Ł

18:00

+ Jadwiga Misiuna (32 rocz. śm), + Longin Misiuna (43 rocz. śm), + Zofia Koncewicz, + Stanisław, + Sławomir

Poniedziałek 14.08 – Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

Ł

  7:00

+ Ludmił Kolev (od uczestników pogrzebu), + Czesława Kolev

Wtorek 15.08 – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Ł

  8:00

++ Marianna, Mieczysław, Bartłomiej Mielczarek i zm. z rodziny Mielczarek

NC

10:30

+ Maria Szatkowska

Ł

12:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kamila z okazji urodzin i o potrzebne łaski dla całej rodziny

Ł

18:00

+ Jan Jackowski (1 rocz. śm) i zm. z rodziny

Środa 16.08 – 19 tygodnia zwykłego

NC

18:00

++ Antoni, Ewa, Janusz, Maria Olszewscy

Czwartek 17.08 – Św. Jacka, prezbitera

Ł

18:00

W intencji Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, ich rodzin, zmarłych stowarzyszonych i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Piątek 18.08 – 19 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

W intencjach zanoszonych do Matki Bożej przed Jej wizerunkiem

Sobota 19.08 – 19 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ żona Maria (10 rocz. śm), + rodzice: ++ Stefan, Anna, + teściowie: ++ Henryk, Janina, + siostry: ++ Jadwiga, Maria, + brat: + Zdzisław, + szwagrowie: ++ Władysław, Henryk, Czesław, + szwagierka: + Henryka Rzepka

Niedziela 20.08 – 20 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ewy i Zygmunta z okazji 45 rocz. ślubu

NC

10:30

+ Jerzy Sygit (14 rocz. śm)

Ł

12:00

++ Władysław, Anna Zaryccy i zm. z rodziny Zaryckich, Miśkowiec, Kasperek

Ł

18:00

+ Anna Przelaskowska (od Mamy i Czesława)

NIEDZIELA, PRZEMIENIENIE PAŃSKIE - 06.08.2023

INTENCJE – NIEDZIELA, PRZEMIENIENIE PAŃSKIE 06.08.2023

 

Niedziela 06.08 – Przemienienie Pańskie

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:30

+ Zbigniew Majka

Ł

12:00

+ Anna Święcicka

Ł

18:00

+ Piotr Pokrywiecki

Poniedziałek 07.08 – 18 tygodnia zwykłego

Ł

  7:00

W Bogu wiadomej intencji

Wtorek 08.08 – Św. Dominika, prezbitera

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli św. Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Środa 09.08 – Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy

NC

18:00

+ Wojciech, Edward, Maria Świderscy

Czwartek 10.08 – Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

Ł

18:00

+ Stanisław Barnaś

Piątek 11.08 – Św. Klary, dziewicy

Ł

18:00

+ Leszek Syzdek (6 rocz. śm) i zm. z rodziny Syzdek i Korzec

Sobota 12.08 – 18 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

++ Janina, Kazimierz Zajchowscy i zm. z rodziny Zajchowskich i Dębskich

Niedziela 13.08 – 19 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Anna Przelaskowska (od rodziny Krykwińskich)

NC

10:30

+ Stanisław Grochowski (2 rocz. śm)

Ł

12:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

Ł

18:00

+ Jadwiga Misiuna (32 rocz. śm), + Longin Misiuna (43 rocz. śm), + Zofia Koncewicz, + Stanisław,  + Sławomir

17 NIEDZIELA ZWYKŁA - 30.07.2023

Niedziela 30.07 – 17 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Jerzy Tomczak (17 rocz. śm), + Alina Tomczak

NC

10:30

++ Józef, Katarzyna Zator i zm. z rodziny Zator, Sokołowskich, Kołodennych

Ł

12:00

+ Krystyna Seredyńska zd. Pawlak, + Sebastian Chojnacki

Ł

18:00

++ Michał, Franciszka, Franciszek, Adam, Helena Gorliccy

Poniedziałek 31.07 – Św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

Ł

  7:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek i zm. z rodziny

Wtorek 01.08 – Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

Ł

18:00

Za Parafian

Środa 02.08 – 17 tygodnia zwykłego

NC

18:00

+ Marta Ufa (25 rocz. śm)

Czwartek 03.08 – 17 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Andrzej Opioła (od uczestników pogrzebu)

Piątek 04.08 – Św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

Ł

18:00

+ Jan (1 rocz. śm), + Antonina (21 rocz. śm)

Sobota 05.08 – 17 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Macieja z okazji 17 rocz. ślubu

Niedziela 06.08 – Przemienienie Pańskie

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:30

+ Zbigniew Majka

Ł

12:00

+ Anna Święcicka

Ł

18:00

+ Piotr Pokrywiecki

16 NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.07.2023

Niedziela 23.07 – 16 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Mirosław Adamkiewicz (4 rocz. śm) – od siostry z synem

NC

10:30

Z okazji imienin Czesława i urodzin Janusza z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na każdy dzień oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata

Ł

12:00

++ Krystyna, Józef Krykwińscy

Ł

18:00

++ Władysław, Anna Zaryccy i zm. z rodziny Zaryckich, Gocoł, Kasperek

Poniedziałek 24.07 – Św. Kingi, dziewicy

Ł

  7:00

+ Sebastian Chojnacki

Wtorek 25.07 – Św. Jakuba, Apostoła

Ł

18:00

+ Anna Przelaskowska (od uczestników pogrzebu)

Środa 26.07 – Świętych Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny

NC

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od kuzyna Jacka Nejmana z rodziną)

Czwartek 27.07 – 16 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Babci Jadwigi (od wnuczek)

Piątek 28.07 – 16 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo dla Szymona z okazji 18 urodzin

Sobota 29.07 – Św. Mart, Marii i Łazarza

Ł

18:00

++ Renata, Anna, Michał Łepuch

Niedziela 30.07 – 17 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Jerzy Tomczak (17 rocz. śm), + Alina Tomczak

NC

10:30

++ Józef, Katarzyna Zator i zm. z rodziny Zator, Sokołowskich, Kołodennych

Ł

12:00

+ Krystyna Seredyńska zd. Pawlak, + Sebastian Chojnacki

Ł

18:00

++ Michał, Franciszka, Franciszek, Adam, Helena Gorliccy

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Gościmy:

Odwiedza nas 158  gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666

© 2024 Parafia pw. św. Barbary w Łęknicy