4 NIEDZIELA ZWYKŁA - 28.01.2024

Niedziela 28.01 – 4 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla syna Pawła

NC

10:00

+ Krystyna Smoleń

Ł

12:00

+ Stanisława Łatanik (1 rocz. śm) i zm. z rodziny

Ł

17:00

+ Teresa Śmiech

Ł

17:00

O zdrowie dla Kubusia

Poniedziałek 29.01 – 4 tygodnia zwykłego

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Wtorek 30.01 – 4 tygodnia zwykłego

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Środa 31.01 – Św. Jana Bosko, prezbitera

NC

15:00

Za osoby, które mają myśli samobójcze

Czwartek 01.02 – 4 tygodnia zwykłego

Ł

17:00

+ Kazimierz Kondracki

Piątek 02.02 – Ofiarowanie Pańskie

NC

16:30

+ Kazimierz Kondracki

Ł

18:00

+ Urszula Grygielska, + Tomasz Szot, ++ Roman, Marianna Grzelak

Sobota 03.02 – 4 tygodnia zwykłego

Ł

17:00

+ Janina Napieraj (od rodziny Lorków)

Niedziela 04.02 – 5 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Bolesław Adamkiewicz (23 rocz. śm)

Ł

12:00

++ Bolesław, Mariusz, Apolonia Droszczak

Ł

12:00

+ Maria Kuziemska (18 rocz. śm)

Ł

17:00

+ Kamil Zieliński (od cioci Basi z rodziną)

3 NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.01.2024

Niedziela 21.01 – 3 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

++ Władysław, Anna Zaryccy, ++ z rodziny Łojas, Kasperek, dusze w czyśćcu cierpiące

NC

10:00

+ Bogdan Adamkiewicz (1 rocz. śm) – od siostry z dziećmi

Ł

12:00

+ Teresa Śmiech

Ł

17:00

+ Mirosław Pawlak (5 rocz. śm)

Poniedziałek 22.01 – 3 tygodnia zwykłego

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Wtorek 23.01 – 3 tygodnia zwykłego

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Środa 24.01 – Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

NC

15:00

+ Teresa Śmiech

Czwartek 25.01 – Nawrócenie Św. Pawła Apostoła

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Piątek 26.01 – Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Sobota 27.01 – 3 tygodnia zwykłego

Ł

17:00

+ Teresa Śmiech

Niedziela 28.01 – 4 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla syna Pawła

NC

10:00

+ Krystyna Smoleń

Ł

12:00

+ Stanisława Łatanik (1 rocz. śm) i zm. z rodziny

Ł

17:00

+ Teresa Śmiech

Ł

17:00

O zdrowie dla Kubusia

2 NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.01.2024

Niedziela 14.01 – 2 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Teresa Śmiech

NC

10:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Pauliny Pokrywieckiej z okazji 18 urodzin

Ł

12:00

+ Ks. prałat Józef Kruk (12 rocz. śm)

Ł

17:00

+ Bogdan Adamkiewicz (1 rocz. śm) – od żony z dziećmi i wnukami

Poniedziałek 15.01 – 2 tygodnia zwykłego

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Wtorek 16.01 – 2 tygodnia zwykłego

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Środa 17.01 – Św. Antoniego, opata

NC

15:00

+ Teresa Śmiech

Czwartek 18.01 – 2 tygodnia zwykłego

Ł

  7:00

+ Teresa Śmiech

Ł

15:00

W intencji Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, ich rodzin, zmarłych stowarzyszonych i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Piątek 19.01 – Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Sobota 20.01 – 2 tygodnia zwykłego

Ł

17:00

+ Teresa Śmiech

Niedziela 21.01 – 3 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

++ Władysław, Anna Zaryccy, ++ z rodziny Łojas, Kasperek, dusze w czyśćcu cierpiące

NC

10:00

+ Bogdan Adamkiewicz (1 rocz. śm) – od siostry z dziećmi

Ł

12:00

+ Teresa Śmiech

Ł

17:00

+ Mirosław Pawlak (5 rocz. śm)

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 07.01.2024

Niedziela 07.01 – Niedziela Chrztu Pańskiego

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Halina Pachulska (15 rocz. śm), + Władysław Pachulski, + Ks. Józef Kruk, + Andrzej Pokrywiecki

Ł

12:00

+ Rodzice: ++ Krystyna, Bohdan Sienkiewiczowie i zm. z rodziny Kabat, Gilewicz

Ł

17:00

+ Teresa Śmiech

Poniedziałek 08.01 – 1 tygodnia zwykłego

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Wtorek 09.01 – 1 tygodnia zwykłego

Ł

  7:00

+ Teresa Śmiech

Ł

15:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli św. Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Środa 10.01 – 1 tygodnia zwykłego

NC

15:00

+ Teresa Śmiech

Czwartek 11.01 – 1 tygodnia zwykłego

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Piątek 12.01 – 1 tygodnia zwykłego

Ł

15:00

+ Teresa Śmiech

Sobota 13.01 – 1 tygodnia zwykłego

Ł

17:00

+ Teresa Śmiech

Niedziela 14.01 – 2 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Teresa Śmiech

NC

10:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Pauliny Pokrywieckiej z okazji 18 urodzin

Ł

12:00

+ Ks. prałat Józef Kruk (12 rocz. śm)

Ł

17:00

+ Bogdan Adamkiewicz (1 rocz. śm) – od żony z dziećmi i wnukami

21 NIEDZIELA ZWYKŁA - 27.08.2023

Niedziela 27.08 – 21 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

++ Leokadia, Marian Klepuszewscy, + Krystyna Bujno

NC

10:30

+ Andrzej Fik (8 rocz. śm)

Ł

12:00

W intencjach Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski

Ł

18:00

+ Edward Rutkowski (6 rocz. śm)

Poniedziałek 28.08 – Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

Ł

  7:00

+ Teresa Śmiech (od Wiesi)

Wtorek 29.08 – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Ł

18:00

+ Anna Przelaskowska (od brata Dariusza z rodziną)

Środa 30.08 – 21 tygodnia zwykłego

NC

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od kuzyna Rafała Nejmana z rodziną)

Czwartek 31.08 – 21 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

++ Wojciech, Marianna Tomczak i zm. z rodziny

Piątek 01.09 – 21 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

++ Anna, Waldemar Kułakowscy

Sobota 02.09 – 21 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

++ Stefania, Zygmunt Graczykowscy i zm. z rodziny

Niedziela 03.09 – 22 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Tadeusz (27 rocz. śm), ++ Karolina, Stanisław, Anna Kuliniak

Ł

12:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

Ł

18:00

+ Wojciech Kaczmarek

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Gościmy:

Odwiedza nas 158  gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666

© 2024 Parafia pw. św. Barbary w Łęknicy