3 NIEDZIELA WIELKANOCNA - 14.04.2024

Niedziela 14.04 – 3 Niedziela Wielkanocna

Ł

  8:00

+ Ireneusz Wilk (z okazji 50 rocz. urodzin)

NC

10:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dawida z okazji 25 urodzin i dla Karola z okazji 15 urodzin

Ł

12:00

+ Mirosław Smużniak

Ł

18:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek, + Jerzy Pierściński i zm. z rodziny

Poniedziałek 15.04 – 3 tygodnia wielkanocnego

Ł

  7:00

W pewnej intencji

Wtorek 16.04 – 3 tygodnia wielkanocnego

Ł

18:00

++ Jolanta, Maria, Ludwik Kwasigroch i zm. z rodziny

Środa 17.04 – 3 tygodnia wielkanocnego

NC

18:00

W pewnej intencji

Czwartek 18.04 – 3 tygodnia wielkanocnego

Ł

18:00

W intencji Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, ich rodzin, zmarłych stowarzyszonych i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Piątek 19.04 – 3 tygodnia wielkanocnego

Ł

18:00

W intencjach zanoszonych do Matki Bożej przed Jej wizerunkiem

Sobota 20.04 – 3 tygodnia wielkanocnego

Ł

18:00

+ Irena Wilk (od uczestników pogrzebu)

Niedziela 21.04 – 4 Niedziela Wielkanocna

Ł

  8:00

++ Józef, Aniela Przyślak (rocz. śm), ++ Helena, Wiesław Bachor, ++ Jan, Agnieszka Łacny

NC

10:00

+ Mirosław Cichocki, ++ Honorata, Zygmunt Lubińscy i zm. z rodziny

Ł

12:00

++ Anna, Władysław Zaryccy, zm. z rodziny Kurniawa, Miśkowiec i dusze w czyśćcu cierpiące

Ł

18:00

++ Katarzyna, Michał Fiałkowscy, ++ Zofia, Czesław Junke

NIEDZIELA, NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z ROKITNA - 18.06.2023

Niedziela 18.06 – Niedziela, Najświętszej Maryi Panny z Rokitna

Ł

  8:00

O Boże błogosławieństwo dla Juliana Sobolewskiego z okazji 5 rocz. urodzin i dla Gabriela Szklarza z okazji 2 rocz. urodzin

NC

10:00

O Boże błogosławieństwo dla Łucji i Pawła w 10 rocz. ślubu

Ł

12:00

+ Władysław Zarycki (1 rocz. śm) i zm. z rodziny

Ł

18:00

++ Malwina, Albin Woszczyło

Poniedziałek 19.06 – 11 tygodnia zwykłego

Ł

  7:00

++ Agnieszka, Franciszek Koczot

Wtorek 20.06 – 11 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Jadwiga Wolniewicz, + Józef Wolniewicz (9 rocz. śm)

Środa 21.06 – Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

NC

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od Karoliny z Mirkiem i bratowej Iwony)

Czwartek 22.06 – 11 tygodnia zwykłego

NC

  9:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, katechetów, pracowników szkoły i rodziców 

Ł

18:00

+ Stanisław Wieczorek

Piątek 23.06 – 11 tygodnia zwykłego

Ł

  9:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, katechetów, pracowników szkoły i rodziców

Ł

18:00

+ Robert Jancy (od uczestników pogrzebu)

Sobota 24.06 – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela

Ł

18:00

+ Jan Zarzycki (z okazji Dnia Ojca)

Niedziela 25.06 – 12 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Stefania Fik (16 rocz. śm)

NC

10:00

++ Józefa, Józef, Czesław, Zdzisław Nowiccy

Ł

12:00

++ Krystyna, Józef Krykwińscy

Ł

18:00

+ Eugeniusz Sielski (2 rocz. śm)

 

10 NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.06.2023

Niedziela 11.06 – 10 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Józef Pokrywiecki

NC

10:00

++ Stefania, Marian Zalewscy, ++ Józefa, Stanisław Ptak

Ł

12:00

+ Czesława Kondracka

Ł

18:00

++ Julian, Maria, Katarzyna, Leszek Magierscy, + Sebastian Chojnacki

Poniedziałek 12.06 – 10 tygodnia zwykłego

Ł

  7:00

O nawrócenie dla Piotra

Wtorek 13.06 – Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli św. Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Środa 14.06 – Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

NC

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od Anny Zielińskiej i Pauliny Lipowskiej z dziećmi)

Czwartek 15.06 – 10 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

W intencji Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, ich rodzin, zmarłych stowarzyszonych i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Piątek 16.06 – Najświętszego Serca Pana Jezusa

Ł

18:00

W intencji Bogu wiadomej

Sobota 17.06 – Niepokalanego Serca NMP

Ł

18:00

+ Jan Jackowski i zm. z rodziny

Niedziela 18.06 – Najświętszej Maryi Panny z Rokitna, głównej patronki diecezji

Ł

  8:00

O Boże błogosławieństwo dla Juliana Sobolewskiego z okazji 5 rocz. urodzin i dla Gabriela Szklarza z okazji 2 rocz. urodzin

NC

10:00

O Boże błogosławieństwo dla Łucji i Pawła w 10 rocz. ślubu

Ł

12:00

+ Władysław Zarycki (1 rocz. śm) i zm. z rodziny

Ł

18:00

++ Malwina, Albin Woszczyło

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY - 04.06.2023

Niedziela 04.06 – Najświętszej Trójcy

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Leszek Wesołowski i zm. z rodziny

Ł

12:00

++ Roman, Genowefa, Jerzy Fus, + Piotr Zarzycki (z okazji urodzin)

Ł

18:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

Poniedziałek 05.06 – Św. Bonifacego, biskupa i męczennika

Ł

  7:00

O nawrócenie dla Piotra

Wtorek 06.06 – 9 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Marianna Chrzanowska (od uczestników pogrzebu)

Środa 07.06 – 9 tygodnia zwykłego

NC

18:00

+ Antoni Olszewski, + Ewa Banaszak

Czwartek 08.06 – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

NC

  8:00

++ Rodzice: + Lizelotta, Tadeusz

Ł

11:00

Za Parafian

Ł

18:00

+ Jan Sałęga, + Zofia Koczot

Piątek 09.06 – 9 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Lucyna Żabko (od uczestników pogrzebu)

Sobota 10.06 – 9 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Jan Krasowski (2 rocz. śm), ++ Kazimiera, Antoni Krasowscy

Niedziela 11.06 – 10 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Józef Pokrywiecki

NC

10:00

++ Stefania, Marian Zalewscy, ++ Józefa, Stanisław Ptak

Ł

12:00

+ Czesława Kondracka

Ł

18:00

++ Julian, Maria, Katarzyna, Leszek Magierscy, + Sebastian Chojnacki

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO - 28.05.2023

Niedziela 28.05 – Zesłanie Ducha Świętego

Ł

  8:00

+ Halina Sadowska, + Grażyna Barszczewska i zm. koledzy

NC

10:00

Z okazji 91 rocz. urodzin Czesława, dziękując Bogu za przeżyte lata w zdrowiu i szczęściu z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na kolejne szczęśliwe lata

Ł

12:00

++ Aniela, Michał Borzym

Ł

18:00

+ Maria (rocz. śm), ++ Józef, Jan, Gerard

Poniedziałek 29.05 – Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

Ł

  7:00

O pomyślną operację i zdrowie dla Władysława Polidera

Wtorek 30.05 – 8 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo dla Zosi z okazji 5 urodzin i dla Basi z okazji 1 urodzin

Środa 31.05 – Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny

NC

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od Bogumiły i Waldemara Woźniak z synami)

Czwartek 01.06 – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Ł

  7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek 02.06 – 8 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Dawid Szczepaniak

Sobota 03.06 – Św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Ł

18:00

+ Aniela Kulbida (5 rocz. śm)

Niedziela 04.06 – Najświętszej Trójcy

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Leszek Wesołowski i zm. z rodziny

Ł

12:00

++ Roman, Genowefa, Jerzy Fus, + Piotr Zarzycki (z okazji urodzin)

Ł

18:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Gościmy:

Odwiedza nas 10  gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666

© 2024 Parafia pw. św. Barbary w Łęknicy