NIEDZIELA ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI - 01.01.2023

Niedziela 01.01 – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Dorota Toporowska (int. od Aliny i Jana)

Ł

12:00

+ Rodzice: ++ Apolonia, Zdzisław Koczenasz

Ł

17:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek i zm. z rodziny

Poniedziałek 02.01 – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Wtorek 03.01 – dzień powszedni

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Środa 04.01 – dzień powszedni

NC

15:00

+ Władysław Zarycki

Czwartek 05.01 – dzień powszedni

Ł

15:00

+ Władysław Zarycki

Piątek 06.01 – Objawienie Pańskie

Ł

  8:00

+ Stefania Fik

NC

10:00

+ Dorota Toporowska (1 rocz. śm)

Ł

12:00

+ Halina Hudyma, ++ Jan, Helena Rogowicz, + Zenon, Teresa Garbacz

Ł

17:00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Henryka z okazji 40 rocz. ślubu

Sobota 07.01 – dzień powszedni

Ł

17:00

++ Stanisława, Piotr Łepuch, ++ Rozalia, Michał Ganczar, + Longina Kwolek

Niedziela 08.01 – Chrzest Pański

Ł

  8:00

+ Tadeusz Pałka (od uczestników pogrzebu)

NC

10:00

+ Krzysztof Wojciechowski (9 rocz. śm)

Ł

12:00

+ Czesława Kondracka (3 rocz. śm)

Ł

17:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek i zm. z rodziny

NARODZENIE PAŃSKIE 25.12.2022

 

Niedziela 25.12 – NARODZENIE PAŃSKIE

Ł

  8:00

++ Daniel, Rafał Rybaczek i zm. z rodziny Rybaczek i Klepuszewskich

NC

10:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny z okazji urodzin

Ł

12:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie z okazji urodzin dla Pauliny, Oliwii, Emilii i Mai

Poniedziałek 26.12 – Św. Szczepana, pierwszego męczennika

Ł

  8:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek i zm. z rodziny

NC

10:00

++ Adamina, Leon Liberscy, + Adamina Zioła i zm. z rodziny

Ł

12:00

+ Stefania (4 rocz. śm), + Zygmunt (21 rocz. śm) Graczykowscy i zm. z rodziny

Ł

17:00

O Boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuków i prawnuków

Wtorek 27.12 – Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

Ł

15.00

+ Piotr (16 rocz. śm) i zm. z rodziny

Środa 28.12 – Świętych Młodzianków, męczenników

NC

15:00

+ Zbigniew Czerwiński i zm. z rodziny Markacińskich

Czwartek 29.12 – Piaty dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego

Ł

15.00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek i zm. z rodziny

Piątek 30.12 – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

Ł

15.00

W intencjach zanoszonych do Matki Bożej przed Jej wizerunkiem

Sobota 31.12 – Siódmy dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego

Ł

17:00

Za Parafian

Niedziela 01.01 – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Dorota Toporowska (int. od Aliny i Jana)

Ł

12:00

+ Rodzice: ++ Apolonia, Zdzisław Koczenasz

Ł

17:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek i zm. z rodziny

 

INTENCJE – IV NIEDZIELA ADWENTU - 18.12.2022

 

Niedziela 18.12 – IV Niedziela Adwentu

Ł

  8:00

+ Maria Sasin, + Stanisław Balcerzak, + Anita Sasin

NC

10:00

+ Józef Ackermann i zm. z rodziny Ackermann i Nawrockich

Ł

12:00

+ Rozalia Adamkiewicz (24 rocz. śm)

Ł

17:00

+ Wojciech Tomczak (2 rocz. śm) i zm. z rodziny

Poniedziałek 19.12 – dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Tadeusz Pałka (od Anny i Piotra Pająk)

Wtorek 20.12 – dzień powszedni

Ł

  7.00

+ Ojciec Paulin Stanisław Jarosz

Środa 21.12 – dzień powszedni

NC

17:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Elżbiety z okazji 60 urodzin

Czwartek 22.12 – dzień powszedni

Ł

17.00

+ Małgorzata Gilewicz (rocz. śm)

Piątek 23.12 – dzień powszedni

Ł

17.00

Wynagradzająca w Bogu wiadomej intencji

Sobota 24.12 – Wigilia Bożego Narodzenia

NC

22:00

Za Parafian

Ł

24:00

Za Parafian

Niedziela 25.12 – Uroczystość Bożego Narodzenia

Ł

  8:00

++ Daniel, Rafał Rybaczek i zm. z rodziny Rybaczek i Klepuszewskich

NC

10:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny z okazji urodzin

Ł

12:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie z okazji urodzin dla Pauliny, Oliwii, Emilii i Mai

 

INTENCJE – III NIEDZIELA ADWENTU - 11.12.2022

 

Niedziela 11.12 – III Niedziela Adwentu

Ł

  8:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny Kowalskiej z okazji urodzin

NC

10:00

++ Mirosław Cichocki (10 rocz. śm), + Zygmunt Lubiński (23 rocz. śm), + Honorata Lubińska (2 rocz. śm)

Ł

12:00

O Boże błogosławieństwo dla Bartosza z okazji 1 rocznicy chrztu

Ł

17:00

+ Beata Sygit (1 rocz. śm)

Poniedziałek 12.12 – dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Stanisława Kownacka (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 13.12 – Św. Łucji, dziewicy męczennicy

Ł

  7.00

+ Romuald (z okazji urodzin)

Środa 14.12 – Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

NC

17:00

++ Mikołaj, Malwina, Gabriela, Maria z rodziny Mytych i zm. rodzice

Czwartek 15.12 – dzień powszedni

Ł

17.00

O Boże błogosławieństwo dla Wspólnoty Krwi Chrystusa i w intencjach zanoszonych przez Wspólnotę

Piątek 16.12 – dzień powszedni

Ł

17.00

++ Ewa, Tadeusz (kolejna rocz. śm)

Sobota 17.12 – dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Jerzy Piekarek (15 rocz. śm)

Ł

17:00

++ Wiktoria, Stanisław Łastowscy (4 rocz. śm)

Niedziela 18.12 – IV Niedziela Adwentu

Ł

  8:00

+ Maria Sasin, + Stanisław Balcerzak, + Anita Sasin

NC

10:00

+ Józef Ackermann i zm. z rodziny Ackermann i Nawrockich

Ł

12:00

+ Rozalia Adamkiewicz (24 rocz. śm)

Ł

17:00

+ Wojciech Tomczak (2 rocz. śm) i zm. z rodziny

 

INTENCJE – II NIEDZIELA ADWENTU - 04.12.2022

 

Niedziela 04.12 – II Niedziela Adwentu

Ł

  8:00

++ Franciszka, Szymon, Stanisław, Mieczysław, Julian Buganik

NC

10:00

++ z rodziny Ewertowskich: ++ Czesława, Wanda, Konstanty, Wacław, Leon, Jadwiga, Czesława, Bogusława, + z rodziny Ziołów: ++ Adamina, Władysław, Stanisław, Józef, Marianna, Ryszard

Ł

13:00

Za Parafian

Ł

17:00

++ Anna, Władysław Zaryccy, + Jan Kurniawa

Poniedziałek 05.12 – dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Rodzice: ++ Katarzyna, Andrzej Karkul

Wtorek 06.12 – dzień powszedni

Ł

  7.00

++ Bogusław, Stanisław, Bronisława Zadoń, + Emilia Firmanty

Środa 07.12 – Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

NC

17:00

+ Krystyna Górniak (8 rocz. śm), + Henryk i zm. z rodziny

Czwartek 08.12 – Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny

NC

16.30

+ Andrzej Fik

Ł

18.00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli Św. Michała Archanioła i o nowe powołania do Rycerstwa

Piątek 09.12 – dzień powszedni

Ł

17.00

+ Irena Bujanowska (1 rocz. śm)

Sobota 10.12 – dzień powszedni

Ł

  7:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

Ł

17:00

+ Marianna Lewandowska (3 rocz. śm)

Niedziela 11.12 – III Niedziela Adwentu

Ł

  8:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny Kowalskiej z okazji urodzin

NC

10:00

++ Mirosław Cichocki (10 rocz. śm), + Zygmunt Lubiński (23 rocz. śm), + Honorata Lubińska        (2 rocz. śm)

Ł

12:00

O Boże błogosławieństwo dla Bartosza z okazji 1 rocznicy chrztu

Ł

17:00

+ Beata Sygit (1 rocz. śm)

 

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Gościmy:

Odwiedza nas 50  gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666

© 2024 Parafia pw. św. Barbary w Łęknicy