15 NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.07.2023

Niedziela 16.07 – 15 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

++ Jadwiga, Tadeusz Jancy i zm. z rodziny Jancy i Mielczarek

NC

10:30

++ Leon (16 rocz. śm), + Grzegorz (10 rocz. śm), ++ Adamina, Stanisław, Józefa Liberscy

Ł

12:00

+ Krystyna Młotkiewicz (3 rocz. śm)

Ł

18:00

+ Antoni Kiapśnia (3 rocz. śm)

Poniedziałek 17.07 – 15 tygodnia zwykłego

Ł

  7:00

+ Jan Chojnacki (rocz. śm)

Wtorek 18.07 – 15 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Łukasz Izydorczyk (1 rocz. śm)

Środa 19.07 – 15 tygodnia zwykłego

NC

18:00

++ Mikołaj, Malwina, Maria, Gabriela Mytych

Czwartek 20.07 – 15 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

W intencjach Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, ich rodzin, zmarłych stowarzyszonych i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Piątek 21.07 – 15 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Danuta Korfel - Borkowska, ++ Maria, Piotr Borkowscy

Sobota 22.07 – Św. Marii Magdaleny

Ł

18:00

+ Kazimierz Olech

Niedziela 23.07 – 16 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Mirosław Adamkiewicz (4 rocz. śm) – od siostry z synem

NC

10:30

Z okazji imienin Czesława i urodzin Janusza z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na każdy dzień oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata

Ł

12:00

++ Krystyna, Józef Krykwińscy

Ł

18:00

++ Władysław, Anna Zaryccy i zm. z rodziny Zaryckich, Gocoł, Kasperek

14 NIEDZIELA ZWYKŁA - 09.07.2023

Niedziela 09.07 – 14 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Marianna Chrzanowska (od koleżanki Heleny z córką Zofią)

NC

10:30

+ Bartłomiej Mielczarek (1 rocz. śm)

Ł

12:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Andrzeja z okazji 25 rocz. ślubu

Ł

18:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

Poniedziałek 10.07 – 14 tygodnia zwykłego

Ł

  7:00

W intencjach zanoszonych do Matki Bożej przed Jej wizerunkiem

Wtorek 11.07 – Św. Benedykta, opata, patrona Europy

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętego Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli Świętego Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Środa 12.07 – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

NC

18:00

+ Jan Mytych (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 13.07 – Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo dla Marceliny z okazji 10 urodzin

Piątek 14.07 – 14 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Anatol Wojnicki

Sobota 15.07 – Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

Ł

18:00

+ Bogdan (od Borowiaków z dziećmi)

Niedziela 16.07 – 15 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

++ Jadwiga, Tadeusz Jancy i zm. z rodziny Jancy i Mielczarek

NC

10:30

++ Leon (16 rocz. śm), + Grzegorz (10 rocz. śm), ++ Adamina, Stanisław, Józefa Liberscy

Ł

12:00

+ Krystyna Młotkiewicz (3 rocz. śm)

Ł

18:00

+ Antoni Kiapśnia (3 rocz. śm)

 

13 NIEDZIELA ZWYKŁA - 02.07.2023

Niedziela 02.07 – 13 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:30

+ Jacek Grochowski

Ł

12:00

+ Mirosław Smużniak (11 rocz. śm)

Ł

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od siostry z synem)

Poniedziałek 03.07 – Św. Tomasza, Apostoła

Ł

  7:00

+ Jan Mytych

Wtorek 04.07 – 13 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Maria Mielec (od uczestników pogrzebu)

Środa 05.07 – 13 tygodnia zwykłego

NC

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od kuzyna Krzysztofa z rodziną)

Czwartek 06.07 – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

Ł

18:00

+ Bogdan Augustyniak (od uczestników pogrzebu)

Piątek 07.07 – 13 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

++ Bogdan, Tadeusz

Sobota 08.07 – Św. Jana z Dukli

Ł

18:00

++ z rodziny Koczenasz i Hajkowicz

Niedziela 09.07 – 14 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Marianna Chrzanowska (od koleżanki Heleny z córką Zofią)

NC

10:30

+ Bartłomiej Mielczarek (1 rocz. śm)

Ł

12:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Andrzeja z okazji 25 rocz. ślubu

Ł

18:00

+ Sebastian Chojnacki (od służby liturgicznej)

 

12 NIEDZIELA ZWYKŁA - 25.06.2023

Niedziela 25.06 – 12 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Stefania Fik (16 rocz. śm)

NC

10:00

++ Józefa, Józef, Czesław, Zdzisław Nowiccy

Ł

12:00

++ Krystyna, Józef Krykwińscy

Ł

18:00

+ Eugeniusz Sielski (2 rocz. śm)

Poniedziałek 26.06 – 12 tygodnia zwykłego

Ł

  7:00

O dary Ducha Świętego dla dzieci

Wtorek 27.06 – 12 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

W intencjach zanoszonych do Matki Bożej przed Jej wizerunkiem

Środa 28.06 – Św. Ireneusza, biskupa i męczennika

NC

18:00

+ Marian Kowalski (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 29.06 – Św. Apostołów Piotra i Pawła

Ł

18:00

+ Marian Kowalski (od górali i pracowników firmy Rafała Kordeusza)

Piątek 30.06 – 12 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od Żurawianek)

Sobota 01.07 – 12 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Anastazji i Wiktorii z okazji 19 urodzin i dla Aleksandra z okazji 3 urodzin

Niedziela 02.07 – 13 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:30

+ Jacek Grochowski

Ł

12:00

+ Mirosław Smużniak (11 rocz. śm)

Ł

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od siostry z synem)

NIEDZIELA, NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z ROKITNA - 18.06.2023

Niedziela 18.06 – Niedziela, Najświętszej Maryi Panny z Rokitna

Ł

  8:00

O Boże błogosławieństwo dla Juliana Sobolewskiego z okazji 5 rocz. urodzin i dla Gabriela Szklarza z okazji 2 rocz. urodzin

NC

10:00

O Boże błogosławieństwo dla Łucji i Pawła w 10 rocz. ślubu

Ł

12:00

+ Władysław Zarycki (1 rocz. śm) i zm. z rodziny

Ł

18:00

++ Malwina, Albin Woszczyło

Poniedziałek 19.06 – 11 tygodnia zwykłego

Ł

  7:00

++ Agnieszka, Franciszek Koczot

Wtorek 20.06 – 11 tygodnia zwykłego

Ł

18:00

+ Jadwiga Wolniewicz, + Józef Wolniewicz (9 rocz. śm)

Środa 21.06 – Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

NC

18:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od Karoliny z Mirkiem i bratowej Iwony)

Czwartek 22.06 – 11 tygodnia zwykłego

NC

  9:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, katechetów, pracowników szkoły i rodziców 

Ł

18:00

+ Stanisław Wieczorek

Piątek 23.06 – 11 tygodnia zwykłego

Ł

  9:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, katechetów, pracowników szkoły i rodziców

Ł

18:00

+ Robert Jancy (od uczestników pogrzebu)

Sobota 24.06 – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela

Ł

18:00

+ Jan Zarzycki (z okazji Dnia Ojca)

Niedziela 25.06 – 12 Niedziela zwykła

Ł

  8:00

+ Stefania Fik (16 rocz. śm)

NC

10:00

++ Józefa, Józef, Czesław, Zdzisław Nowiccy

Ł

12:00

++ Krystyna, Józef Krykwińscy

Ł

18:00

+ Eugeniusz Sielski (2 rocz. śm)

 

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Gościmy:

Odwiedza nas 127  gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666

© 2024 Parafia pw. św. Barbary w Łęknicy