2 NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 07.04.2024

Niedziela 07.04 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Józef Kamiński (31 rocz. śm)

Ł

12:00

++ Jan, Piotr, Konstancja, Józef Zarzyccy i zm. z rodziny

Ł

18:00

++ Julia, Józef Mazurek

Poniedziałek 08.04 – Zwiastowanie Pańskie

Ł

  8:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek, + Jerzy Pierściński i zm. z rodziny

NC

16:30

+ Rodzice: ++ Zofia, Jan i zm. z rodziny Tracewskich i Żukowskich

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Nikodema i jego rodziców

Wtorek 09.04 – 2 tygodnia wielkanocnego

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli św. Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Środa 10.04 2 tygodnia wielkanocnego

Ł

17:00

O zdrowie dla Kubusia

NC

18:00

++ z rodziny Mielczarek (od Eugeniusza i Bożeny)

Czwartek 11.04 – 2 tygodnia wielkanocnego

Ł

18:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek, + Jerzy Pierściński i zm. z rodziny

Piątek 12.04 2 tygodnia wielkanocnego

Ł

18:00

+ Lucyna Żabko (1 rocz. śm)

Sobota 13.04 – 2 tygodnia wielkanocnego

Ł

18:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich członków Wspólnoty AA i ich rodzin

Niedziela 14.04 – 3 Niedziela Wielkanocna

Ł

  8:00

+ Ireneusz Wilk (z okazji 50 rocz. urodzin)

NC

10:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dawida z okazji 25 urodzin i dla Karola z okazji 15 urodzin

Ł

12:00

+ Mirosław Smużniak

Ł

18:00

+ Teresa Zielińska, + Stanisław Koszorek, + Jerzy Pierściński i zm. z rodziny

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 31.03.2024

Niedziela 31.03 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

Ł

  6:00

Za Parafian

NC

10:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kamila z okazji 40 urodzin

Ł

12:00

+ Józef Kruk (1 rocz. śm)

Poniedziałek 01.04 – Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy

Ł

  8:00

++ Barbara, Edward, Piotr Brandt

NC

10:00

+ Alicja Szot (12 rocz. śm)

Ł

12:00

+ Teresa Kasperska (14 rocz. śm), ++ Helena, Józef Hofman, ++ Katarzyna, Józef Kasperscy

Ł

18:00

+ Barbara Brzezińska

Wtorek 02.04 – Wtorek w Oktawie Wielkanocy

Ł

18:00

+ Jan Samojeden (od uczestników pogrzebu)

Środa 03.04 Środa w Oktawie Wielkanocy

NC

18:00

+ Jadwiga Witulska (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 04.04 – Czwartek w Oktawie Wielkanocy

Ł

18:00

+ Jadwiga Szewczyk (od uczestników pogrzebu)

Piątek 05.04 Piątek w Oktawie Wielkanocy

Ł

18:00

+ Władysław Szczepaniak (8 rocz. śm) i zm. z rodziny Szczepaniaków

Sobota 06.04 – Sobota w Oktawie Wielkanocy

Ł

18:00

+ Mieczysław Piasecki (od uczestników pogrzebu)

Niedziela 07.04 – 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Ł

  8:00

W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

NC

10:00

+ Józef Kamiński (31 rocz. śm)

Ł

12:00

++ Jan, Piotr, Konstancja, Józef Zarzyccy i zm. z rodziny

Ł

18:00

++ Julia, Józef Mazurek

NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ - 24.03.2024

Niedziela 24.03 Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej

Ł

  8:00

+ Władysław Buganik

NC

10:00

+ Jacek Grochowski

Ł

12:00

++ Anna, Władysław Zaryccy, ++ z rodziny Zaryckich, Kasperek, Staszel i za dusze w czyśćcu cierpiące

Ł

17:00

++ Rudolf, Walentyna Biernaccy (rocz. śm)

Poniedziałek 25.03 – Wielki Poniedziałek

Ł

  7:00

+ ks. Stefan Dolny

Wtorek 26.03 – Wielki Wtorek

Ł

17:00

++ Katarzyna, Andrzej Karkula, ++ Bogusław, Stanisław Zadoń, + Amelia Firmanty

Środa 27.03 Wielka Środa

NC

17:00

+ Leszek Wesołowski (2 rocz. śm)

Czwartek 28.03 – Wielki Czwartek

NC

18:00

+ Zbigniew Kowalski (rocz. śm)

Ł

20:00

+ Stanisław Surajewski (20 rocz. śm)

Piątek 29.03 Wielki Piątek

NC

18:00

-------------------------

Ł

20:00

-------------------------

Sobota 30.03 – Wielka Sobota

NC

18:00

Dziękczynna z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Heleny z okazji 80 urodzin i imienin

Ł

20:00

++ Małgorzata, Czesław Jewasińscy

Niedziela 31.03 – Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

Ł

  6:00

Za Parafian

NC

10:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kamila z okazji 40 urodzin

Ł

12:00

+ Józef Kruk (1 rocz. śm)

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 17.03.2024

Niedziela 17.03 5 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

+ Rozalia Gocoł i zm. z rodziny

NC

10:00

++ z rodziny Wojnowskich

Ł

12:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od córki i syna z rodzinami)

Ł

17:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Józefa Popiela z okazji imienin

 Poniedziałek 18.03 – 5 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

  7:00

+ Teresa Śmiech

Wtorek 19.03 – Św. Józefa, Oblubieńca NMP

Ł

18:00

+ Mieczysław Piasecki (od sąsiadów)

Środa 20.03 5 tygodnia Wielkiego Postu

NC

17:00

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Haliny z okazji 80 urodzin

Czwartek 21.03 – 5 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

W intencji Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, ich rodzin, zmarłych stowarzyszonych i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Piątek 22.03 5 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

O zdrowie dla Kubusia

Sobota 23.03 5 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Maria Chojnacka (10 rocz. śm)

Niedziela 24.03 – Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej

Ł

  8:00

+ Władysław Buganik

NC

10:00

+ Jacek Grochowski

Ł

12:00

++ Anna, Władysław Zaryccy, ++ z rodziny Zaryckich, Kasperek, Staszel i za dusze w czyśćcu cierpiące

Ł

17:00

++ Rudolf, Walentyna Biernaccy (rocz. śm)

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 10.03.2024

Niedziela 10.03 4 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

+ Dorota Toporowska

NC

10:00

+ Wawrzyniec Łęcki i zm. z rodziny Wojciechowskich i Oblizajek

Ł

12:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Konrada, Klaudii i Karoliny

Ł

17:00

++ Petronela, Elżbieta Pokrywieckie

Poniedziałek 11.03 – 4 tygodnia Wielkiego Postu

NC

16:30

+ Zbigniew Kowalski, + Roman Targoński i zm. z rodziny

Ł

18:00

+ Mieczysław Piasecki (od sąsiadów)

Wtorek 12.03 – 4 tygodnia Wielkiego Postu

NC

16:30

++ Amalia, Józef Labuda

Ł

18:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Rycerzy i czcicieli św. Michała oraz o nowe powołania do Rycerstwa

Środa 13.03 4 tygodnia Wielkiego Postu

NC

  9:00

++ Józef, Amalia Labuda, ++ Zbigniew, Tadeusz Kowalscy, + Roman Targoński

Ł

10:30

+ Anna Kwiatkowska (16 rocz. śm)

NC

16:30

+ Stanisław Nowicki (7 rocz. śm) i zm. z rodziny Nowickich

Ł

18:00

+ Mieczysław Piasecki (od sąsiadów)

Czwartek 14.03 – 4 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

W intencjach zanoszonych do Matki Bożej przed Jej wizerunkiem

Piątek 15.03 4 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Stanisław Zemła (10 rocz. śm)

Sobota 16.03 – 4 tygodnia Wielkiego Postu

Ł

17:00

+ Aniela Koszyk

Niedziela 17.03 – 5 Niedziela Wielkiego Postu

Ł

  8:00

+ Rozalia Gocoł i zm. z rodziny

NC

10:00

++ z rodziny Wojnowskich

Ł

12:00

+ Bogdan Adamkiewicz (od córki i syna z rodzinami)

Ł

17:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Józefa Popiela z okazji imienin

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Gościmy:

Odwiedza nas 158  gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666

© 2024 Parafia pw. św. Barbary w Łęknicy