Sobota, 27.11 – dzień powszedni

Ł

17:00

o błogosł. Boże , opiekę św., o zdrowie Michała Arch. dla Michała z okazji 13 rocz. urodzin

Niedziela, 28.11 – I Niedziela Adwentu

Ł

  8:00

++ Lidwina, Jan Łojas

NC

  9:30

+ Maria Osek

Ł

11:00

o błogosł. Boże , opiekę MB, o zdrowie dla Julii

NC

12:30

++ z rodzin Sklarz i Mielec

Ł

17:00

+ Franciszek Chudyk (19 rocz. śm.) i zm. z rodziny

Poniedziałek, 29.11 dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Jan Bieniasz – int. od uczestników pogrzebu

Wtorek, 30.11– św. Andrzeja, apostoła - święto

Ł

  7:00

w 96 rocz. urodzin Władysława (m) o o błogosławieństwo Boże, opiekę MB i łaskę zdrowia

Środa, 01.12 dzień powszedni

NC

17:00

Czwartek, 02.12 – dzień powszedni (pierwszy czwartek miesiąca)

Ł

17:00

w int. zanoszonych do MB przy zapalaniu świeczek przed Jej wizerunkiem

Piątek, 03.12 św. Franciszka Ksawerego, kapłana (pierwszy piątek miesiąca)

NC

16:30

Ł

18:00

O dary Ducha Św. dla dzieci i wnuków

Sobota, 04.12 – dzień powszedni (pierwsza sobota miesiąca)

Ł

  7:00

+ Adela Batorska – int. od uczestników pogrzebu

Ł

17:00

++ z rodziny Krawiec, Mieczysław Kuczynski

Niedziela, 05.12 – II Niedziela Adwentu (Odpust Parafialny ku czci św. Barbary)

Ł

  8:00

++ Jan, Tadeusz Żukowscy i zm. z rodzin Żukowskich i Ścieszko

NC

  9:30

błagalna o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, łaskę zdrowia dla Barbary, Wiesława i całej rodziny

Ł

13:15

Msza św. odpustowa w intencji całej Parafii

Ł

13:15

w int. Żywego Różańca

Ł

17:00

+ Czesława (f) Ewertowska (1 rocz. śm.), Czesława Nowikiewicz (1 rocz. śm.)

Poniedziałek, 06.12 dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Adam Bieniasz – int. od uczestników pogrzebu

Wtorek, 07.12 św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

Ł

  7:00

+ Adela Batorska – int. od siostrzenic Bernadetty i Anny z rodzinami

Środa, 08.12 Niepokalane Poczęcie NMP - uroczystość

Ł

  9:00

NC

17:00

+ Andrzej Fik

Ł

18:15

+ Stefania Placuszek

Czwartek, 09.12 – dzień powszedni

Ł

17:00

o Boże błogosławieństwo dla Rycerstwa św. Michała Archanioła i o nowe powołania

Piątek, 10.12– dzień powszedni

NC

17:00

+ Władysław Żelazko – int. od uczestników pogrzebu

Sobota, 11.12– dzień powszedni

Ł

  7:00

++ Ewa, Tadeusz Tabor

Ł

17:00

+ Jan Sierszulski – int. od uczestników pogrzebu

Niedziela, 12.12 – III Niedziela Adwentu

Ł

  8:00

++ Mirosław Cichocki (9 rocz. śm.), Zygmunt Lubiński (22 rocz. śm.) i zm. z rodzin Cichockich, Lubińskich, Domagała

NC

  9:30

++ Mikołaj, Malwina, Marysia, Gabrysia Mytych

Ł

11:00

++ Klara, Zdzisław Brzezińscy

NC

12:30

++ Krystyna Górniak (7 rocz. śm.), Henryk Górniak i zm. z rodziny

Ł

17:00

o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i łaskę zdrowia dla Emilii w 9 rocznicę urodzin

Poniedziałek, 13.12 św. Łucji, dziewicy i męczennicy

Ł

  7:00

+ Jan Sierszulski – int. od brata Ryszarda z rodziną

Wtorek, 14.12 św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła

Ł

17:00

+ Marianna Lewandowska (2 rocz. śm.)

Środa, 15.12 dzień powszedni

NC

17:00

Czwartek, 16.12 dzień powszedni

Ł

17:00

w int. Wspólnoty Krwi Chrystusa

Piątek, 17.12 – dzień powszedni

Ł

18:00

Sobota, 18.12 – dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Romuald Kozłowicz – int. od uczestników pogrzebu

Ł

17:00

+ Helena Kawalec (6 rocz. śm.)

Niedziela, 19.12 – IV Niedziela Adwentu

Ł

  8:00

++ Bronisława (f), Franciszka (f), Jan Kurniawa, Piotr Lipski, Maria, Jan Kasperek, Bronisława (f), Staszek

NC

  9:30

+ Rozalia Adamkiewicz (23 rocz. śm.)

Ł

11:00

+ Halina Wiwacz

NC

12:30

++ Józef Ackermam i zm. z rodzin Ackerman i Nawrockich

Ł

17:00

+ Wojciech Tomczak (1 rocz. śm.) i zm. z rodziny

Poniedziałek, 20.12 – dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Romuald Kozłowicz – int. odsiostry Janiny Leder z synami

Wtorek, 21.12 dzień powszedni

Ł

  7:00

+ Romuald Kozłowicz – int. odchrześniaka Przemka z rodziną

Środa, 22.12 dzień powszedni (SPOWIEDŹ ADWENTOWA)

NC

17:00

Ł

18:00

++ z rodziny Szczepaniak Andrzej, Władysław, Dawid, Wiesław, Franciszek, Bronisława (f)

Czwartek, 23.13 dzień powszedni

Ł

17:00

++ z rodziny Szczepaniak Andrzej, Władysław, Dawid, Wiesław, Franciszek, Bronisława (f)

Piątek, 24.12 dzień powszedni

Ł

  7:00

NC

22:00

 (Pasterka) ++ Józefa (f), Józef, Czesław, Zdzisław Nowiccy

Sobota, 25.12 – Narodzenie Pańskie - uroczystość

Ł

  0:00

(Pasterka) w intencji Parafii

Ł

  8:00

++ Krystyna, Antoni Kędzierskich, Emilia, Kazimierz Andrzejewskich

NC

  9:30

++ Adamina, Leon Liberscy, Adamina Zioła i zm. z rodziny

Ł

11:00

++ rodziców Helena, Marcin Kawalec, brat Marek, dziadków Helena, Stanisław Celniak

Ł

12:30

o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Anny z okazji urodzin

Niedziela, 26.12 – Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa - święto

Ł

  8:00

++ Stefania, Zygmunt Graczykowscy (w rocz. śm.)

NC

  9:30

 ++ Jacek, Stanisław Grochowscy

Ł

11:00

+ Dawid Szczepaniak

NC

12:30

++ Józef, Irena, Maria

Ł

17:00

Poniedziałek, 27.12 św. Jana, apostoła i ewangelisty - święto

Ł

15:00

Wtorek, 28.12– św. Młodzianków, męczenników - święto

Ł

15:00

Środa, 29.12 w Oktawie Bożego Narodzenia                      

Ł

15:00

 + Wioletta Wendel (z racji urodzin)

Czwartek, 30.12 w Oktawie Bożego Narodzenia

Ł

15:00

Czwartek, 30.12 w Oktawie Bożego Narodzenia

Ł

15:00

Piątek, 31.12– w Oktawie Bożego Narodzenia (św. Sylwestra)

Ł

17:00

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Liturgia na jutro

Gościmy:

Odwiedza nas 251 gości oraz 0 użytkowników.

Kandydaci do bierzmowania


Poznaj moc 7 sakramentów
(kliknij logo)

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu

 

Diecezjalny Portal Młodych

 

Diecezjalny Portal
Ruchu Światło-Życie 

 

 
Zielonogórsko-Gorzowski
Gość Niedzielny
 
 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666



 REKOLEKCJE


Centrum Formacji Duchowej w Krakowie

 

Copyright © 2013 Parafia św. Barbary w Łęknicy. All Rights Reserved.