1. Serdecznie dziękujemy parafianom i gościom za wspólnie przeżyta Eucharystię.
  2. Przypominamy, iż w czasie pobytu w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy maseczek oraz zachowanie przepisowej odległości.
  3. Dzisiaj:
    → Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego,
    na zakończenie każdej mszy św. odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi, za    którego odmówienie można uzyskać odpust zupełny, będąc w stanie łaski uświęcającej i modląc się w intencjach    Ojca Świętego,
    74 rocznica powołania Wyższego Seminarium Duchownego w naszej diecezji,
    taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Gościkowie – Paradyżu,
    zbiórka do puszek na rzecz migrantów,
     Akcji Katolickiej – spotkanie dla POAK rozpocznie się mszą św. o godz. 17:00,
    Parafii w Tuplicach – suma odpustowa o godz. 13:00.
  1. Porządek nabożeństw po mszy św.:

w środę  – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy,

w czwartek nabożeństwo do Krwi Chrystusa o godz. 16:15,

w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego po mszy św.

1. Kancelaria parafialna czynna w środę i piątek po mszy św.
  2. Od piątku na zakończenie mszy św. w Łęknicy rozpoczniemy nowennę do św. Barbary.
  3. W sobotę w Babimoście III Diecezjalne Spotkanie Kobiet i pielgrzymka kobiet do Matki Bożej Czczonej jako Gospodyni Babimojska. Zachęcamy panie i dziewczęta do udziału w spotkaniu.
  4. W przyszłą niedzielę I Niedziela Adwentu:

rozpoczniemy nowy rok liturgiczny, którego hasło przewodnie brzmi Posłani w pokoju
    Chrystusa”,

po Komunii św. błogosławieństwo wieńców adwentowych,

poświęcimy świece CARITAS i opłatki na stół wigilijny na mszach św. o godz. 8:00 i 9:30,

rozprowadzane będą świece CARITAS na stół wigilijny.

1. Najbliższy kurs przedmałżeński w parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach. Prelekcje odbywać się będą od 22 – 27.11 o godz. 18:40. Zainteresowanych prosimy o skorzystanie.
  2. Odpust Parafialny ku czci św. Barbary będzie 5 grudnia o godz. 13:15. Szczegóły co do odpustu podamy za tydzień.
  3. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego.
  4. Intencje Mszy św. pojedynczych można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii.
  5. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę, przygotowanie świątyń do dzisiejszej liturgii
    i wykonane prace w kościele i wokół niego.
  6. We wtorek na godz. 14:00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych
    i wszystkich chętnych do sprzątania wokół kościoła.
  7. Życzymy wiele błogosławieństwa Bożego na  kolejny tydzień. Solenizantów i Jubilatów rozpoczętego tygodnia polecamy Bożej Łasce i Opiece Maryi wraz z pamięcią w modlitwie.

czynna jest
w środy i piątki