OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 26.06.2022 r.

1. Serdecznie dziękujemy parafianom i gościom za wspólnie przeżyta Eucharystię.
  2. Nabożeństwa czerwcowe poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa:

⇒ dzisiaj w Nowych Czaplach po mszy św., a w Łęknicy o godz. 17:30.

⇒ w tygodniu do czwartku na zakończenie mszy św.

1. Msze święte w tym tygodniu:

⇒ niedziela: w Łęknicy o godz. 8:00, 12:00, 18:00, w Nowych Czaplach o godz. 10:00.

⇒ w tygodniu: w Łęknicy o godz. 18:00, w Nowych Czaplach w środę o godz. 17:00.

1. We środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w Nowych Czaplach o godz. 17:00. W Łęknicy o 18:00. Taca przeznaczona jest na Świętopietrze.
  2. W piątek po Mszy św. i nabożeństwo pierwszopiatkowe do NSPJ. Zachęcamy do spowiedzi i Komunii św. z racji pierwszego piątku miesiąca.
  3. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 8:00. Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Modlić się będziemy o pokój na świecie.
  4. W sobotę, wyrusza Piesza Pielgrzymka Rolników z Otynia na Jasną Górę pod hasłem: „Abyśmy byli jedno”. Jest możliwość duchowego uczestnictwa pielgrzymce, zgłoszenia na stronie internetowej Diecezjalnego Duszpasterstwa Rolników.
  5. Kancelaria parafialna czynna w środy i (po powrocie z Nowych Czapli) piątki po mszy św.
  6. Przypominamy, że w czasie wakacji i urlopów:

⇒ uczestniczymy we mszy św. w niedziele i święta w odpowiednim stroju (nie sportowym,
     nie prawie plażowym);
⇒ dzieciom wyjeżdżającym na kolonie, obozy  rodzice dają kartkę z prośbą, aby
     umożliwiono im uczestnictwo we mszy św. niedzielnej i świątecznej – kartki są półce przy
    wyjściu;

⇒ kierowcom przypominam - przepisy  ruchu drogowego obowiązują w sumieniu - należy je
     przestrzegać; z łamania przepisów - należy sie spowiadać.

1. Zapowiedzi: Kacper Kuflikowski i Elżbieta Jaczewska, zam. Łęknica – zapowiedz II.

Kto zna przeszkody do zawarcia tego małżeństwa proszony jest o informację w kancelarii.

1. Zachęcam do lektury czasopism katolickich: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego
    Gościa Niedzielnego.
  2. Wszystkim parafianom życzymy wielu łask Bożych, dobrego wypoczynku na wakacjach, urlopach oraz opieki i błogosławieństwa Bożego. Pozostającym w domach i wszystkich przybyłych Gości, a także Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy wszelkimi potrzebnymi łaskami.

czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii

Odwiedza nas 23  gości oraz 0 użytkowników.