1.    Serdecznie dziękujemy parafianom i gościom za wspólnie przeżyta Eucharystię.
2.    Dzisiaj XIX Dzień Papieski pod hasłem: Wstańcie, chodźmy! Swoimi ofiarami do puszek wspieramy fundację  Dzieło Nowego Tysiąclecia, która służy młodemu pokoleniu Polaków. Zapraszamy na różaniec św.  o godz. 17:00 w Łęknicy przy pomniku Jana Pawła II.
Tym różańcem zakończymy tegoroczne nabożeństwa fatimskie.
3.    Msze św. w parafii w tym tygodniu wg następującego porządku:
  • w Łęknicy: w niedzielę o godz. 8:00, 11:00, 18:00,
                   w tygodniu: od poniedziałku do soboty o godz. 18:00,
  • Nowe Czaple w niedzielę o godz. 9:30, 12:30,
                      w tygodniu: środę i czwartek o godz. o godz. 17:00, (w piątek tylko Komunia św.)
4.    Nabożeństwa Różańcowe odprawiać będziemy:
  • w Łęknicy w tygodniu po mszy św. o godz. 18:00,
                  w niedzielę – dzisiaj o godz.17:00 przy pomniku Jana Pawła II;
                                 – w przyszłą niedzielę o godz. 17:30;
  • w Nowych Czaplach – środa, czwartek po mszy św., a w piątek o godz. 17:00 z Komunią św.;
                                – w niedzielę po mszy św. o godz. 9:30.
Wierni, którzy odmawiają różaniec w kościele lub w rodzinie zyskują odpust zupełny pod
     zwykłymi warunkami. Zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy.
5.    W poniedziałek Dzień Edukacji – pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.
6.    W środę 41. rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Podczas mszy św. i różańca modlić będziemy się o wierność dziedzictwu, które przekazał nam Jan Paweł II, oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem.
7.    W czwartek w Łęknicy o godz. 17:00 nabożeństwo do Krwi Chrystusa.
8.    W piątek Dzień Służby Zdrowia - pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia.
9.    Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Koronka do Miłosierdzia Bożego do końca miesiąca
indywidualnie przed mszą św.
10.    Kancelaria parafialna czynna w środy i piątki po mszy św.
11.    W sobotę o godz. 11:00 zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów.
12.    W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego. Taca przeznaczona jest na cele misyjne.
13.    Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy wiernych do duchowego przygotowania
i uporządkowania cmentarzy. Przy wyjściu można wziąć kartki na wypominki, które można składać  w kopertach podczas zbierania tacy lub w zakrystii.
14.    Zachęcamy do lektury czasopism: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego, Misyjnych dróg i październikowej Barbórki. Są także kalendarze diecezjalne – wielostronicowy po 5zł, jednokartkowy po 2 zł.
15.    Dziękujemy za złożone ofiary na tacę, na remonty, na utrzymanie Seminarium Duchownego
w Paradyżu, ubezpieczenie naszych kościołów i przygotowanie świątyń do dzisiejszej liturgii.
16. Życzymy wiele błogosławieństwa Bożego na  kolejny tydzień. Solenizantów i Jubilatów rozpoczętego tygodnia polecamy Bożej Łasce i Opiece Maryi wraz z pamięcią w modlitwie.

czynna jest
w środy i piątki