1.    Serdecznie dziękujemy parafianom i gościom za wspólnie przeżytą Eucharystię.
2.    Msze św. i nabożeństwa odprawiane będą wg następującego porządku:
  • w Łęknicy: w niedzielę o godz. 8:00, 11:00, 17:00,
                   w tygodniu o godz. 17:00, (w środę także o godz. 9:00)
  • w Nowych Czaplach: w niedzielę o godz. 9:30, 12:30,
                                 w tygodniu: środa, czwartek, piątek o godz. 16:00,
                                                   sobota godz. 17:00 (msza niedzielna)
  • Gorzkie Żale – w Nowych Czaplach o godz. 9:15 (po msza św.),
                        w  Łęknicy: dzisiaj o godz. 16:30; (po msza św.),
  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po mszy św.,
  • Droga Krzyżowa w piatek:
               16:00 – w Nowych Czaplach (po msza św., Litania do NSPJ i Koronka do Mił. Bożego)
               17:00 – w Łęknicy (po msza św., Litania do NSPJ i Koronka do Miłosierdzia Bożego)
3.    Pamiętajmy, aby każdego dnia o godz. 20:30 w swoich rodzinach odmawiać różaniec
w duchowej łączności z kapłanami, osobami życia konsekrowanego, wszystkimi rodzinami w Polsce i za granicą polecając Bożemu Miłosierdziu zmarłych w wyniku epidemii. Módlmy się również o zdrowie dla chorych i wsparcie dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów oraz o mądrość dla rządzących i roztropność dla obywateli. Kończmy każdą naszą modlitwę śpiewem suplikacji „Święty Boże, Święty Mocny… Od powietrza, głodu, ognia i wojny, zachowaj nas, Panie”.
4.    W środę, 25.03 uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Można wziąć deklaracje i wpisać się do księgi. Msze św:
                                    w Łeknicy o godz. 9:00 i 17:00,
                                    w Nowych Czaplach o godz. 16:00.
5.    Kancelaria parafialna czynna w środę i piątek po mszy św.
6.    W przyszłą niedziele przesuwamy zegarki na czas letni o godzinę do przodu.
A zatem w Łęknicy Gorzkie Żale o godz. 17:30 (po nich msza św. 18:00).
7.    Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedziel., Małego Gościa Niedziel. i Barbórki.
8.    Można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu wrzucając na tacę w kopercie
z podpisem, bądź osobiście w zakrystii, w Nowych Czaplach także Pani Danucie Jancy.
9.    Caritas Parafialna rozprowadza świece na stół wielkanocny jako cegiełkę na pomoc dzieciom w Rwandzie, którymi na co dzień opiekują się siostry zakonne ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów. Ofiara za świecę 15 zł. Przypominamy o możliwości ofiarowania 1% na działalność CARITAS. Ulotki na stoliku przy wyjściu.
10.    Intencje Mszy św. pojedynczych i gregorianki można zamawiać w zakrystii lub
w kancelarii. Wolne intencje można sprawdzić w zakładce: intencje.
11.    Zapowiedzi:
Marcin Strzelczyk i Angelika Kobylczak, zam. Wrocław, zapowiedź I. Kto by znał przeszkody do zawarcia tego małżeństwa prosimy o informacje w biurze parafialnym.
12.    Dziękujemy przygotowanie świątyń do liturgii, za ofiary złożone na tace na potrzeby Kościoła.
13.    Życzymy Drogim Parafianom wielu łask Bożych w realizacji postanowień pokutnych. Solenizantów i Jubilatów rozpoczętego tygodnia polecamy Bożej Łasce i Opiece Maryi wraz z pamięcią w modlitwie.

czynna jest
w środy i piątki