Puste pole przy godzinie oznacza wolną intencję
 
Łęknica             


Niedziela, 26.01 – III Niedziela Zwykła
  8:00    ++ Zofia Kuziora (3 rocz. śm.), Aniela, Wiktor
11:00    ++ Stanisław Łastowski (2 rocz. śm.) Eugenia Łastowska
17:00    + Maria Kuziemska (14 rocz. śm.)
 Poniedziałek, 27.01 – dzień powszedni
17:00   
Wtorek, 28.01 – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
17:00    + Władysław Szczepaniak (4 rocz. śm.)
Środa, 29.01 – dzień powszedni
17:00    Mszy św. nie ma
Czwartek, 30.01 – dzień powszedni
17:00    + Edward Wilman
Piątek, 31.01 – św. Jana Bosko, kapłana
17:00   o bł. Boże, opiekę MB, św. Michała Arch., św. Jana Bosko oraz bł. Bronisława Markiewicza dla
            dzieci i młodzieży z naszej parafii – int. od zastępu św. Michała Arch. 
Sobota, 01.02 – dzień powszedni (pierwsza sobota miesiąca)
17:00    w int. Żywego Różańca
Niedziela, 02.02 – Ofiarowanie Pańskie (MB Gromnicznej), święto
  8:00    ++ Zofia Kuziora (3 rocz. śm.), Aniela, Wiktor
11:00    ++ Stanisław Łastowski (2 rocz. śm.), Eugenia Łastowska
17:00    + Maria Kuziemska (14 rocz. śm.)
Poniedziałek, 03.02 – św. Błażeja, biskupa i męczennika
17:00    
Wtorek, 04.02 – dzień powszedni
17:00    + Dawid Szczepaniak – int. od uczestników pogrzebu (4)
Środa, 05.02 – św. Agaty, dziewicy i męczennicy
17:00    w int. zanoszonych do MB przy zapalaniu świeczek przed Jej wizerunkiem
Czwartek, 06.02 – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy (pierwszy czwartek miesiąca)
17:00    + Edward Wilman – int. od uczestników pogrzebu (2)
Piątek, 07.02 – dzień powszedni (pierwszy piątek miesiąca) dzień powszedni
17:30    ++ Dorota Białoskórska, Władysława (f), Michał Białoskórscy
Sobota, 08.02 – dzień powszedni
17:00     + Eugeniusz Mizerski – int. od uczestników pogrzebu (3)
Niedziela, 09.02 – V Niedziela Zwykła
  8:00    ++ Anna, Tadeusz i zm. z rodziny Malanowskich
11:00    + Waldemar Malarczyk (26 rocz. śm.)
17:00    ++ Waldemar (30 rocz. śm.), Tadeusz Białowąs
Poniedziałek, 10.02 – św. Scholastyki, dziewicy
17:00    o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Sandry i Grzegorza na nową drogę życia
Wtorek, 11.02 – dzień powszedni (Światowy Dzień Chorego)
17:00    + Roman Niedojadło (1 rocz. śm.)
Środa, 12.02 – dzień powszedni
17:00    + Marianna Lewandowska – int. od uczestników pogrzebu (2)
Czwartek, 13.02 – dzień powszedni (Nabożeństwo do św. Michała Archanioła)
17:00    o Boże błogosławieństwo dla Rycerstwa św. Michała Archanioła i o nowe powołania
Piątek, 14.02 – Św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy - święto
17:00    + Franciszka (f) Kujawa
Sobota, 15.02 – dzień powszedni
17:00    dziękczynno- błagalna w 40 rocz. ślubu Elżbiety i Jana Gaccy
17:00     + Piotr Danielski – int. od uczestników pogrzebu (3)
Niedziela, 16.02 – VI Niedziela Zwykła
  8:00    + Władysław Buganik i zm. z rodziny
11:00    + Henryk Szałęga, zm. rodziców i zm. z rodziny
17:00    ++ Anna Zarycka (38 rocz. śm.)
Poniedziałek, 17.02 – dzień powszedni
17:00    + Robert Gierczyk
Wtorek, 18.02 – dzień powszedni
17:00    + Zygmunt Graczykowski (18 rocz. śm.) i zm. z rodziny
Środa, 19.02 – dzień powszedni
17:00    + Urszula Chmielewska (12 rocz. śm.)
Czwartek, 20.02 – dzień powszedni
17:00    + Jan Otto (1 rocz. śm.)
Piątek, 21.02 – dzień powszedni
17:00    + Alina Tomczak – int. od uczestników pogrzebu (2)
Sobota, 22.02 – Katedry św. Piotra, apostoła - święto
17:00     + Teresa Garbacz – int. od uczestników pogrzebu (4)
Niedziela, 23.02 – VII Niedziela Zwykła
  8:00    + Mieczysław, Marianna Mielczarek i zm. z rodziny Mielczarek – o łaskę nieba
11:00    + Mirosław Smuźniak – o spokój ducha
17:00    ++ Bożena Pawłowska i zm. z rodzin Szkliniarz i Pawłowskich
Poniedziałek, 24.02 – dzień powszedni
17:00    
Wtorek, 25.02 – dzień powszedni
17:00    
Środa, 26.02 – Środa Popielcowa
  9:00    
18:00    
Czwartek, 27.02 – czwartek po Popielcu
17:00    + Jan Otto (1 rocz. śm.) – int. od Grupy AA „Nadzieja”
Piątek, 28.02 – piątek po Popielcu
17:00    ++ Stanisław, Genowefa Zowczak, Rudolf, Walentyna Biernaccy
Sobota, 29.02 – sobota po Popielcu
17:00    + Helena Olech (1 rocz. śm.)
Niedziela, 01.03 – I Niedziela Wielkiego Postu
  8:00    ++ Jarosław, Stefania, Zdzisław Koczenasz
11:00    o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Natalii i Stefana Malanowskich z okazji 55 rocznicy ślubu
17:00    ++ Małgorzata, Czesław Jewasińscy
 
 

Nowe Czaple             
 
Niedziela, 26.01 – III Niedziela Zwykła
  9:30    + Maria Osek (12 rocz. śm.) – int. od córki Martyny
12:30    + Jadwiga
Niedziela, 02.02 – Ofiarowanie Pańskie (MB Gromnicznej), święto
  9:30    + Władysław Wroniak (1rocz. śm.)
12:30    + Marianna Bartoszewska i zm. z rodziny Bartoszewskich
Piątek, 07.02 – dzień powszedni (pierwszy piątek miesiąca) dzień powszedni
16:00    + Czesława (f) Kondracka – int. od uczestników pogrzebu (1)
Niedziela, 09.02 – V Niedziela Zwykła
  9:30    ++ z rodziny Banaszak: Ewa, Piotr, Klara, Piotr i ich Rodziców
12:30    ++ Antoni, Zdzisława (f) Zator oraz ich Rodziców
Środa, 12.02 – dzień powszedni
16:00    + Stanisław Kowalski – int. od uczestników pogrzebu (2)
Czwartek, 13.02 – dzień powszedni
16:00    + Teresa Ogórkiewicz – int. od uczestników pogrzebu (1)
Piątek, 14.02 – Św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy - święto
16:00    + Helena (1 rocz. śm.)
Niedziela, 16.02 – VI Niedziela Zwykła
  9:30    dziękczynna za 94 lata przeżyte z prośbą o dalszą opiekę MB Bolesnej
12:30    ++Mirosław Kowalski, Irena Szewczyk
Środa, 19.02 – dzień powszedni
16:00    + Sławomir Madras, Wiesław Jaworski
Czwartek, 20.02 – dzień powszedni
16:00    + Czesława Kondracka
Piątek, 21.02 – dzień powszedni
16:00    w 13 rocz. urodzin Aleksandra (m) o błogosławieństwo Boże, opiekę MB i łaskę zdrowia
Niedziela, 23.02 – VII Niedziela Zwykła
  9:30    ++ Paweł, Józefa (f) Dżumyło i zm. z rodziny
12:30    ++ Jadwiga, Władysław Borek, Edward Łatanik
Środa, 26.02 – Środa Popielcowa
17:00    + Sławomir Madras, Wiesław Jaworski
Czwartek, 27.02 – czwartek po Popielcu
16:00    + Czesława Kondracka
Piątek, 28.02 – piątek po Popielcu
16:00    w 13 rocz. urodzin Aleksandra (m) o błogosławieństwo Boże, opiekę MB i łaskę zdrowia
Niedziela, 01.03 – I Niedziela Wielkiego Postu
  9:30    ++ Paweł, Józefa (f) Dżumyło i zm. z rodziny
12:30    ++ Jadwiga, Władysław Borek, Edward Łatanik
 
 

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Liturgia na jutro

Gościmy:

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Kandydaci do bierzmowania


Poznaj moc 7 sakramentów
(kliknij logo)

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu

 

Diecezjalny Portal Młodych

 

Diecezjalny Portal
Ruchu Światło-Życie 

 

 
Zielonogórsko-Gorzowski
Gość Niedzielny
 
 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666



 REKOLEKCJE


Centrum Formacji Duchowej w Krakowie

 

Copyright © 2013 Parafia św. Barbary w Łęknicy. All Rights Reserved.