Puste pole przy godzinie oznacza wolną intencję
 
Łęknica             

Niedziela, 22.03 – IV Niedziela Wielkiego Postu (Laetare)
  8:00    + Maria Chojnacka (6 rocz. śm.)
11:00    + Antoni (1 rocz. śm.) i zm. z rodziny Dwornickich
17:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 18)
 Poniedziałek, 23.03 – dzień powszedni
17:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 19)
Wtorek, 24.03 – dzień powszedni
17:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 20)
Środa, 25.03 – Zwiastowanie Pańskie - uroczystość
  9:00    
17:00    + Stanisław Wieczorek (2 rocz. śm.)
Czwartek, 26.03 – dzień powszedni
17:00    ++ Stefania, Zygmunt  Graczykowscy, Marianna Tomczyk
Piątek, 27.03 – dzień powszedni
17:00    + Tomasz Szot (4 rocz. śm.)
Sobota, 28.03 – dzień powszedni
17:00    o błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Krystyny z okazji 70 rocz. urodzin
Niedziela, 29.03 – V Niedziela Wielkiego Postu (ZMIANA CZASU)
  8:00    ++ Jadwiga (5 rocz. śm.), Józef Wolniewicz
11:00    
18:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 25)
Poniedziałek, 30.03 – dzień powszedni
18:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 26)
Wtorek, 31.03 – dzień powszedni
18:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 27)
Środa, 01.04 – dzień powszedni
18:00    w int. zanoszonych do MB przy zapalaniu świeczek przed Jej wizerunkiem
Czwartek, 02.04 – dzień powszedni (pierwszy czwartek miesiąca)
18:00    + Stanisław Bukin – int. od uczestników pogrzebu (2)
Piątek, 03.04 – dzień powszedni (pierwszy piątek miesiąca)
15:00    + Katarzyna Haliszczuk (18 rocz. śm.) i zmarłych z rodziny
Sobota, 04.04 – dzień powszedni (pierwsza sobota miesiąca)
18:00    w int. Żywego Różańca
Niedziela, 05.04 – Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej
  8:00    ++ Julia, Józef Mazurek i zm. z rodziny
11:00    ++ Józef, Konstancja, Jan Zarzyccy
18:00    + Dawid Szczepaniak – int. od uczestników pogrzebu (6)
Poniedziałek, 06.04 – Wielki Poniedziałek
18:00    + Eda Milan – int. od uczestników pogrzebu (2)
Wtorek, 07.04 – Wielki Wtorek
18:00    + Anna Osetek – int. od uczestników pogrzebu (1)
Środa, 08.04 – Wielka Środa
18:00    ++ Tadeusz, Robert Gierczyk
Czwartek, 09.04 – Wielki Czwartek
19:00    w int. kapłanów pochodzących z parafii, którzy pracowali i pracują w parafii
Piątek, 10.04 – Wielki Piątek
19:00    Liturgia Wielkiego Piątku
Sobota, 11.04 – Wielka Sobota
20:30    w int. Parafian
Niedziela, 12.04 – Niedziela Wielkanocna – Zmartwychwstania Pańskiego
  6:00    ++ Bolesław Droszczak, Janina, Henryk Pierścińscy
11:00    ++ z rodziny Grzelczak
Poniedziałek, 13.04 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy
  9:00    o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, łaskę zdrowia dla Zosi w 2 rocz. urodzin
11:00    ++ Rafał Rybaczek, Edward Klepuszewski
18:00    o Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla wnuków: Mateusza, Hani,  Mai, Zuzanny i Bartka

Nowe Czaple             
 
 Niedziela, 22.03 – IV Niedziela Wielkiego Postu (Laetare)
  9:30    o zdrowie, błogosł.  Boże, opiekę MB dla Mirosława (m), Weroniki, Klaudii, Wiktorii i Łukasza Miśków
12:30    + Józef Kamiński i zm. z rodziny
Środa, 25.03 – Zwiastowanie Pańskie - uroczystość
16:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 21)
Czwartek, 26.03 – dzień powszedni
16:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 22)
Piątek, 27.03 – dzień powszedni
16:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 23)
Sobota, 28.03 – dzień powszedni
17:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 24)
Niedziela, 29.03 – V Niedziela Wielkiego Postu (ZMIANA CZASU)
  9:30    ++ Mikołaj Mytych (20 rocz. śm.), Marysia, Malwina, Gabrysia i za ich rodziców
12:30    w int. Bogu wiadomej
Środa, 01.04 – dzień powszedni
17:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 28)
Czwartek, 02.04 – dzień powszedni (pierwszy czwartek miesiąca)
17:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 29)
Piątek, 03.04 – dzień powszedni (pierwszy piątek miesiąca)
19:00    + Czesława (f) Kondracka (greg. 30)
Niedziela, 05.04 – Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej
  9:30    + Seweryn Kubiak
12:30    + Ryszard Franaszek (10 rocz. śm.) i zm. z rodziny
Środa, 08.04 – Wielka Środa
17:00    + Andrzej Zofiński – int. od siostry
Czwartek, 09.04 – Wielki Czwartek
19:00    w int. kapłanów pochodzących z parafii, którzy pracowali i pracują w parafii
Piątek, 10.04 – Wielki Piątek
19:00    Liturgia Wielkiego Piątku
Sobota, 11.04 – Wielka Sobota
19:30    w int. Parafian
Niedziela, 12.04 – Niedziela Wielkanocna – Zmartwychwstania Pańskiego
  6:00    ++ Józefa (f), Józef, Czesław Nowiccy
11:00    ++ Adamina, Leon Liberscy, Michalina, Jan Wojdak
Poniedziałek, 13.04 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy
  9:00    ++Antoni Olszewski (29 rocz. śm.), Ewa i zm. z rodziny
11:00    + Józef Kamiński (27 rocz. śm.), ++ Irena, Maria
 

Kancelaria

Kancelaria parafialna
czynna jest
w środy i piątki
po Eucharystii 

Liturgia na dziś

Liturgia na jutro

Gościmy:

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Kandydaci do bierzmowania


Poznaj moc 7 sakramentów
(kliknij logo)

Polecamy

Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu

 

Diecezjalny Portal Młodych

 

Diecezjalny Portal
Ruchu Światło-Życie 

 

 
Zielonogórsko-Gorzowski
Gość Niedzielny
 
 

Pismo Sw Biblia Tysiaclecia

product-666



 REKOLEKCJE


Centrum Formacji Duchowej w Krakowie

 

Copyright © 2013 Parafia św. Barbary w Łęknicy. All Rights Reserved.